ZŁOTA PIĄTKA - 27.11.2016

ZŁOTA PIĄTKA - 27.11.2016

Witajcie w dzisiejszym zestawieniu. Zobaczycie dziś filmy, po których mamy nadzieję, że nie będziecie mieli dość. Usiądźcie wygodnie, załóżcie słuchawki i zróbcie sobie przerwę na filmy, zatem zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Pierwszy punkt dzisiejszego zestawienia będzie odnosił się do filmu ReZiego, w którym zobaczycie, jak rozwiazujac quiz, przekonal sie, co o sobie mysli. Tak naprawdę, ten quiz jest przeznaczony dla widzów i ma on powiedzieć nam co na nasz temat może myśleć twórca. Dość nietypowy, a zarazem ciekawy sposób na sprawdzenie tego jak Remigiusz może nas odebrać w prawdziwym życiu.

Gonciarz na początku swojego daily vloga wspomniał, jak bardzo będzie mu brakowało polskiej wody mineralnej. Jako, że jest to ostatni dzień z pobytu Krzysztofa w naszym kraju, opowie oraz podsumuje, co wydarzyło się przez te dwa miesiace. Od razu możemy powiedzieć, że zamierzony czas pobytu był na miesiąc. Twóca jednak został na dwa miesiące, które dobiegają końca.

Cyber Marian i filmowa relacja z Cyber Tour po Polsce! Marian przez ostatnie dni tygodnia podróżował po kraju wraz ze swoimi książami, które podpisywał, rozdawał autografy, robił zdjęcia z widzami oraz spotykał się z nimi. Podróż dobiegła końca, jednak możecie zobaczyć, jak wyglądała! Zapraszamy na film poniżej.

Spragnieni GTA V? W dzisiejszym odcinku Szumiego z tej gry, pokaże Wam swój nowy styl oraz samochód. Z okazji ostatniej mega wyprzedaży w sklepach, będzie on chciał zakupić budynek, który posłuży jako siedziba jego gangu. Sprawdźcie sami, co wybrał Szymon na klimatyczną miejscówkę.

Jeżeli znacie jakieś typy fitnesiar lub jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to sprawdźcie koniecznie dzisiejszy odcinek Karoliny, gdzie opowiada o takich wlasnie osobach. Z burzy mózgów, która powstawała w komentarzach, przedstawi Wam ona tylko 5 z nich.

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu, podzielcie się z nami przemyśleniami w komentarzach i widzimy się o tej samej godzinie jutro! Razem rozpoczniemy nowy tydzień, który łączy listopad i grudzień, czyli ostatni miesiąc tego roku.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.