Złota Piątka – 26.12.2016

Złota Piątka – 26.12.2016

Święta i jeszcze raz święta! Mamy nadzieję, że w drugi dzień równie dobrze spędzacie ten czas. My natomiast, zapraszamy Was na kolejne zestawienie złotej piątki!


ZŁOTA PIĄTKA


Niedługo sylwester, czas w którym razem z najbliższymi świętujemy nadejście nowego roku. Co jednak zrobić, aby świętowanie tego wieczoru sprawiło abyśmy zapamiętali go na długo? Na pomoc przychodzi tutaj film od Sprytnych Babek, które pokażą Wam sposoby na sylwestra!

Film Martina Stankiewicza pokazuje jak trudno dogodzić kobietom, co trzeba zrobić aby twoja wybranka poczuła się wyjątkowo i poczuła smak oświadczyn. Zobaczycie również, jakie sygnały wysyła druga połówka oraz co ma tak naprawdę na myśli. Koniecznie wpadnijcie i zobaczcie sami te nieudane oświadczyny.

Wczoraj był pierwszy odcinek, a dziś czeka już na Was drugi! Mowa tutaj o GTA San Andreas, jako długo wyczekiwana seria przez widzów Gimpera. Nareszcie możecie nacieszyć nią swój wzrok. Sprawdźcie sami o jak nagłym poroście włosów, możemy mówić po miniaturce i nazwie filmu.

Rysowanie w ograniczonym czasie oraz zgadywanie przez drugą osobę, musi brzmieć ciekawie prawda? I tak jest! Wpadnijcie dziś do Szumiego po odcinek. Na pewno poprawicie sobie humor rysunkami, jakie Szymon i osoba po drugiej stronie tworzyły.

Zastanawialiście się kiedyś co myślą dzieci? Kiedy do nich mówimy, prosimy je o coś, bądź wtedy kiedy dziwnie mówimy? Wmawiamy sobie wtedy, że przecież dzieci tak rozumieją. W taki sam sposób niektórzy potrafią mówić do psów i innych zwierząt domowych. Zobaczcie co na ten temat przygotowały dziś Ponki!

Dziękujemy za dziś! Napiszcie w komentarzach, jak spędziliście dzisiejszy dzień oraz jakie plany macie na sylwestra. Czy jest tu ktoś, kto skorzysta ze sposobów Sprytnych Babek? Podzielcie się tym z Nami! Widzimy się jutro o tej samej porze, do zobaczenia.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.