Złota Piątka – 13.02.2017

Złota Piątka – 13.02.2017

Witajcie! Dzień zakochanych tuż tuż, dlatego mamy nadzieję, że jesteście przygotowani na jutrzejszy dzień pełen miłości! Aby przygotować się dobrze na ten dzień, zapraszamy na dzisiejsze podsumowanie, w którym na pewno znajdziecie rozwiązania na jutro.


ZŁOTA PIĄTKA


Walentynki już jutro, tak więc nie czekajcie panowie! Ostatnie godziny dzielą Was od złożenia rezerwacji w restauracji, kinie czy też innych miejscach. Ponki przedstawią Wam jak ten dzień wygląda oczami dziewczyny. Pamiętajcie, aby te wskazówki wziąć sobie do serca aby nie zrobić przykrości drugiej połówce. Miłego dnia zakochanych!

Czas na kartony ! Sprytne Babki pokażą Wam w dzisiejszym odcinku kilka sposobów na wykorzystanie tekturowego materiału, z którego można zrobić wiele ciekawych rzeczy. Pamiętajcie, że w tym odcinku jest ich zaledwie pięć, jednak to od Waszej kreatywności zależy jak zinterpretujecie pomysły przedstawione w filmie. Spróbujcie sami!

Żyła w odcinku! Tak jest w dzisiejszym daily vlogu Gonciarza zobaczycie Piotra Żyłę. Dalej Krzysztof wraz z super montażem i ujęciami pokaże Wam festiwal lodu w Japonii, w mieście, w którym obecnie przebywa oraz oczywiście trwają tam nadal skoki narciarskie więc je także zobaczycie. Obczajcie sami.

Genialna nowa seria od Roja, z kolejnej gry typu horror. Patryk dołącza ją oczywiście do serii horrojków oraz informuje, iż oczekuje na DLC do Resident Evil 2 oraz do produkcji Outlast 2. Z ostatnich gier tego typu, pamiętamy między innymi Resident Evil 2 oraz Husk, które także polecamy przejrzeć. Czas zacząć nową przygodę w nowej grze, Gone Astray przed Wami.

Na koniec zapraszamy na krótki, ale jakże tematyczny żart od Cyber Mariana. Czy ktoś z Was będzie także jutro świętował dzień zakochanych? Uważajcie jednak, bo to co przytrafiło się na filmie, może przytrafić się i Wam. Nie stawiajcie pochopnych wniosków, kto Was jutro odwiedzi.

To tyle, obyście jutro wypadli jak najlepiej. Kierujemy oczywiście to do obu stron, pamiętajcie! Druga połówka ma poczuć to, że ją kochacie. Do zobaczenia jutro o tej samej porze.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.