Złota Piątka - 10.12.2016

Złota Piątka - 10.12.2016

Witamy was w Złotej Piątce czyli odświeżonej wersji Podsumowania dnia! Nie jest to już dziesięć wartych obejrzenia filmów, które zostały zamieszczone danego dnia lecz pięć materiałów, których po prostu nie możecie pominąć. Zaczynamy!ZŁOTA PIĄTKAZaczynamy od czegoś świątecznego w kuchni! Nie kto inny jak Damian Kordas częstuje nas swoimi pysznościami. Dzisiaj miał okazję gościć Maffashion, z którą przygotował wyśmienite np. do barszczu - rogaliki z farszem grzybowym. Inne przepisy naszego polskiego najmłodszego Masterchefa w Europie możemy znaleźć w jego książkach kucharskich!


Również Damian ale tym razem ten z kanału PLKD, kontynuuje swoją serię świątecznych wyzwań Fify 17. Jaką konkurencję dziś wylosował? Kto był jego gościem a raczej do kogo pojechał w celu wykonania wyzwania? :D Tego wszystkiego dowiecie się oglądając najnowszy odcinek!


Pozostając w świątecznej atmosferze Złotej Piątki, Stuu wraz z ekipą halloweenową (odcinek miał ponad 100tys. łapek w górę!) nagrał kolejną część tym razem z wyzwaniami świątecznymi! Kto wylosuje rap na swój temat lub zabawienie się w lekarza? Oglądajcie jak świetnie można się bawić przy grach planszowych :D


#24dnizeSmavem trwają! W dzisiejszym materiale poznamy kolejne wstydliwe wyznania widzów Filipa. Spadła na Was kiedyś choinka albo znaleźliście jeden grosz w pierogu by mieć szczęście w finansach krusząc przy tym zęba? Te i wiele innych kompromitujących wydarzeń opisali jego Fani w tym odcinku! :D


Wapniak i jego wycieczka na Kubę. Profesjonalnie zmontowany film pozwala nam na oglądanie wszystkiego co spotkało Maćka w bardzo wysokiej jakości. Po takim zwiedzaniu, już mamy ochotę tam polecieć i odpocząć choć na chwilę :)

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl