Złota Piątka - 03.12.2016

Złota Piątka - 03.12.2016

Witamy Was w kolejnej, sobotniej, Złotej ziePiątce. Grudzień zaczął się na dobre, a co za tym id - wysyp nowych naprawdę ciekawych filmów. W tym zestawieniu przyjrzymy się tradycyjnie pięciu najciekawszym z nich, które dnia dzisiejszego ujrzały światło dzienne. Dzisiaj pogramy w kółko i krzyżyk w CS:GO, zwiedzimy twierdzę w Minecrafcie i zerkniemy na pojedynek na okienka. Nie zwlekajmy, zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Na sam początek zapraszamy do obejrzenia najnowszego "Wjazdu na chatę" od Jacka Gadzinowskiego. Tym razem postanowił wybrać się do twórcy, który zna grę Pokemon GO tak jak nikt inny. Mowa tu o użytkowniku Friz, który jak miliony ludzi zakochało się w popularnej grze od Niantic. YouTuber oprócz pokazania swojego mieszkania Jackowi zabrał go na spacer, aby pokazać mu jak na potwory poluje prawdziwy trener Pokemonów.


Izak wraz z Rojem to od pewnego nierozłączny duet, który często obdarowuje nas ciekawymi filmami. Dzisiaj natomiast opublikowany został nietypowy odcinek, bowiem dwójka postanowiła zagrać w kółko i krzyżyk w CS:GO. Co jak co, ale pomysłowości nie można im odmówić. Zapraszamy do obejrzenia tej emocjonującej walki.


Książka Krzysztofa Golonki pt. "Trenuj z Krzychem" to istny raj dla tych, którzy w ekspresowym tempie chcą nauczyć się nieznanych dotąd trików z piłką i poprawić swoje umiejętności w różnych aspektach związanych z tą popularną dyscypliną sportową. Twórca książki postanowił dzisiaj wrzucić film, gdzie pokazuje jak prawidłowo przygotować się i wykonać "Pojedynek na okienka". Odcinek ten jest tak skonstruowany, że nawet bez posiadania papierowego dzieła Krzycha będziecie mogli wykonać test opisywany w poniższym wideo.


Krzysztof Gonciarz od dawna publikuje na swoim kanale tzw. daily vlogi, czyli codzienne filmy, w których porusza różne kwestie, opisuje swoje przygody czy akurat to, co robi w trakcie nagrywania. Zawsze jednak stara się w takich filmach zawrzeć jakiś aspekt, który daje do myślenia. Dzisiaj na przykład zaprezentował zalety wstawania wcześnie rano. Co Wy na to?


Ostatnim filmem w naszym zestawieniu będzie ten opublikowany przez RoxMb, który po raz kolejny postanowił zabrać nas w podróż przez wybraną przez siebie mapę do gry Minecraft. Zapraszamy do oglądania!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.