"Zjarany Zbyszek" ujawnił swoją tożsamość

"10 guy" znany w Polsce także jako "zjarany Zbyszek" to niewątpliwa gwiazda internetu. Bohater memów, to tak naprawdę Connor Sinclair. Mężczyzna do tej pory ukrywał swoją prawdziwą tożsamość, ale w ostatnim czasie postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. 


Mem ze "zjaranym Zbyszkiem" zdobył popularność w 2011 roku, kiedy to po raz pierwszy został umieszczony na Reddicie, a dalej poznał go cały świat, tworząc oryginalne napisy z twarzą Connora. Choć tożsamość "zjaranego Zbyszka" była do tej pory elementem wielu teorii, a w sieci pojawiały się materiały rzekomo demaskujące popularną postać, mężczyzna do tej pory nie zabierał publicznie głosu w sprawie.

Wszystko zmieniło się, gdy Connor zdecydował się zarobić na swoim popularnym wizerunku. Umożliwiła mu to technologia NFT, która pozwoliła na wystawienie na aukcję dóbr cyfrowych oryginalnego zdjęcia z jego wizerunkiem.

 Oprócz publicznego ogłoszenia, "10 Guy" podzielił się także filmem na kanale YouTube, w którym zachęca do obserwowania go w mediach społecznościowych.


Pamiętacie jeszcze "zjaranego Zbyszka"?  Co uważacie o jego decyzji o ujawnieniu swojej tożsamości?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.