YouTuberzy z filmami z okazji Halloween!

YouTuberzy z filmami z okazji Halloween!

Halloween z roku na rok coraz bardziej przenika do naszej kultury. Z okazji tego święta, twórcy internetowi przygotowali wiele ciekawych materiałów. Oto najciekawsze z nich!


Chciałoby się rzec, że z roku na rok na polskim YouTube przybywa filmów związanych z Halloween. W tym roku jednak, mamy takie wrażenie, że było ich nieco mniej. Przyczyny możemy szukać w drugiej fali koronawirusa, która z pewnością wielu pokrzyżowała plany dotyczące świętowania, a także tworzenia materiałów związanych ze zwyczajem.

Niewątpliwie jednym z ciekawszych materiałów dzisiejszego dnia jest ten przygotowany przez reZigiusza. YouTuber odwiedził najstraszniejszy dom strachów w Polsce i postanowił wszystko uwiecznić na kamerze. Momentami przerażający, a zarazem w całości świetnie zrealizowany film od Remka obejrzycie poniżej:Równie interesujący materiał specjalny z okazji Halloween opublikował Urbex History. Ekipa odwiedziła "Dom Baby Jagi", a na filmie podzielili się kilkoma strasznymi historiami, które tylko nadały klimatu całemu odcinkowi.Halloween w tym roku ponownie zawitało na kanał Lacha, który świętował ten dzień w piłkarski sposób. Wyzwania na boisku zostało połączone z testowaniem smakołyków.Z okazji Halloween, wielu twórców w tym roku zdecydowało się przeprowadzić transmisję na żywo. Wśród nich był Kubson czy Tivolt, który transmitował tworzenie strasznej charakteryzacji.Jeśli mowa już o charakteryzacjach na Halloween, materiał przedstawiający ich tworzenie opublikowały twórczynie kanału Dźwigaj Dziewczyno. Charakteryzacje dziewczyn były w całości tworzone przez ekipę WK.Halloween to także kulinarne materiały. Takim podzielił się m.in. DG, który na swoim kanale robił domek utrzymany w klimacie dzisiejszego święta. 

Oglądaliście jakieś filmy z okazji Halloween? Dajcie znać w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.