YouTuberzy warci polecenia - podsumowanie osiągnięć twórców

YouTuberzy warci polecenia - podsumowanie osiągnięć twórców

To już 50 wpis z serii "YouTuberzy warci polecenia". W poprzednich artykułach przedstawialiśmy dla Was najciekawszych, oryginalnych i wartościowych twórców, którzy nie przekroczyli jeszcze progu 150 tysięcy subskrypcji, a zasługują na docenienie. Z okazji, że jest to już 50 wpis, postanowiliśmy przygotować dla Was podsumowanie tego, co udało się osiągnąć przedstawianym YouTuberom przez ten czas. Wybraliśmy 5 kanałów, które pod tym względem poczyniły największy postęp. Oto one!


Zacznijmy od kanału, który jako pierwszy pojawił się w naszej serii. Mowa tutaj oczywiście o "Nauka. To Lubię". Na kanale znajdziecie filmy, w których prowadzący, Tomasz Rożek, przedstawia udział nauki w naszym codziennym życiu, omawia najnowsze i przyszłe technologie, a także zajmuje się historiami różnych wynalazków. Gdy polecaliśmy kanał "Nauka. To Lubię", subskrybowało go nieco ponad 86 tysięcy użytkowników. Na ten moment jest ich już prawie 270 tysięcy. Wszystko to za sprawą regularności, ciekawych tematów poruszanych w materiałach oraz ogromnej wiedzy, którą może pochwalić się prowadzący. Jeżeli jeszcze nie znacie tego kanału, a interesujecie się nauką lub lubicie słuchać o nowych wynalazkach, koniecznie zajrzyjcie na YouTube do "Nauka. To Lubię" i zasubskrybujcie ten kanał, by nie przegapić nowych filmów.



Kolejnym twórcą, który również pojawił się w naszej serii i osiągnął duży sukces jest "Sierżant Bagieta". Kanał prowadzi policjant, który w bardzo ciekawy i zabawny sposób opowiada o swojej pracy. W swoich materiałach często również opowiada o historiach, które przytrafiły mu się w trakcie pełnienia służby. W momencie pisania artykułu do serii "YouTuberzy warci polecenia", kanał Sierżanta Bagiety miał na swoim koncie 42 tysiące subskrybentów. Przez nieco ponad rok ich liczba wzrosła o prawie 100 tysięcy, a Bagietę subskrybuje już 137 tysięcy widzów, którzy bardzo licznie oglądają jego materiały. Tak duże przyrosty subskrybentów YouTuber może zawdzięczać oryginalności swojego kanału, a także bardzo ciekawym tematom, jakie porusza w filmach. Osoby, które nie znają jeszcze tego twórcy, koniecznie powinny sprawdzić, co mogą znaleźć na jego kanale. Dużą popularnością cieszą się materiały o tym, jak z perspektywy policjanta wyglądają różne święta, a także film o tytule "Policjant zdradza jak uniknąć mandatu".



"Bez Planu" to największy kanał z całego zestawienia. Na ten moment subskrybują go ponad 342 tysiące widzów. Swoją polarność osiągnął dzięki bardzo ciekawemu podejściu do swojej twórczości. Mimo że na YouTube pełno jest kanałów podróżniczych, Bez Planu bez problemu się wśród nich wyróżnia. Twórca w materiałach pokazuje bardzo wiele miejsc i przekazuje informacje o odwiedzanych miejscach, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Dodatkowo ma ogromne doświadczenie w podróżowaniu. Kolejnym atutem jest również jakość materiałów, które możemy obejrzeć aż w 4K! Jeżeli interesują was podróże po świecie lub chcecie zwiedzić inne kraje bez wychodzenia z domu, koniecznie śledźcie twórczość "Bez Planu". Aby przejść na ten kanał, kliknijcie tutaj.



Czwarty kanał z naszej serii, który cieszy się dużą popularnością to "SztywnyPatyk". Twórca zajmuje się przedstawianiem i recenzowaniem najnowszych produkcji filmowych. Nie jest to jednak nudny materiał, w którym usłyszymy wyłącznie opinię o filmie, lecz całość pełna jest humorystycznych dodatków i żartów. Jeżeli zatem chcecie dowiedzieć się, czy warto iść na dany film do kina lub po prostu dowiedzieć się, o czym jest, koniecznie wpadnijcie na kanał Sztywnego Patyka. Na ten moment posiada on 121 tysięcy subskrypcji, czyli aż o 33 tysiące więcej, niż w momencie, gdy pojawił się w naszej serii. Swój ciągły i dynamiczny rozwój twórca zawdzięcza swojemu poczuciu humoru, a także oryginalnemu sposobowi przedstawiania recenzji filmów. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o "Sztywnym Patyku", koniecznie wpadnijcie na jego kanał i poszukajcie interesujących was materiałów.


Piąty i ostatni kanał, który chcemy Wam ponownie przedstawić to "Turbulencja". Twórcą tego kanału jest pilot, który od lat pracuje w liniach lotniczych. Z racji, iż niewiele osób ma dostęp do kokpitu samolotu, YouTuber postanowił zdradzić, jak wygląda praca właśnie w tym miejscu. Na jego kanale znajdziemy wiele materiałów o tym, jak wygląda praca w liniach lotniczych, a także filmy, na których zobaczymy start i lądowanie maszyny. Kanał ten jest jednym z niewielu takich na polskiej scenie YouTube, dlatego w bardzo szybkim tempie przybywa mu subskrypcji, Na ten moment jest ich już 168 tysięcy, czyli o prawie 50 tysięcy więcej, niż gdy pierwszy raz opisywaliśmy twórczość "Turbulencji". Jeżeli zatem interesuje Was tematyka związana z samolotami albo chcecie zobaczyć, jak wygląda kokpit samolotu, koniecznie sprawdźcie kanał "Turbulencja" na YouTube. By nie przegapić żadnego materiału, możecie też zostawić subskrypcję. Aby to zrobić, kliknijcie tutaj.



Jak zatem widzicie, by rozwijać się na YouTube, potrzebny jest wyłącznie dobry pomysł na kanał oraz ciekawy sposób jego prowadzenia. Przykład powyższych twórców pokazuje, że wbrew popularnemu przekonaniu, mimo dużej ilości twórców, wciąż da się stworzyć oryginalny i popularny kanał. Mamy nadzieję, że nasza seria chociaż w niewielki sposób przyczyniła się do rozwoju tych twórców, a także zainspirowała kolejnych, którzy być może już niedługo sami będą mogli do niej trafić.