YouTuberzy warci polecenia -

YouTuberzy warci polecenia - "Jacek Tomkowicz"

Seria "YouTuberzy warci polecenia" ma już prawie półtora roku. Przez cały ten czas przedstawiamy Wam najciekawsze i najbardziej oryginalne kanały, z których dowiecie się różnych ciekawostek, a także miło spędzicie z nimi czas. Wielkimi krokami zbliżamy się do artykułu podsumowującego, w którym przedstawimy Wam, jak zmieniły się i rozwinęły kanały, które dotychczas omawialiśmy. W poprzednim wpisie skupialiśmy się na kanale "Tomasza Raczka", znanego krytyka filmowego. Tym razem przechodzimy do zupełnie innej tematyki - kanał "Jacka Tomkowicza" pokaże Wam wiele ciekawostek o muzyce.


Jacek Tomkowicz swój kanał na YouTube założył w lipcu 2014 roku. Już od samego początku zajmował się tematami związanymi z muzyką popularną. Kto inny mógłby znać się na niej tak dobrze, jak pracownik jednej z najpopularniejszych stacji radiowych - RMF FM. Jacek Tomkowicz na antenie prowadzi swój program "Lepsza połowa dnia". Na YouTube zaś omawia najciekawsze informacje związane z muzyką. Są to różnego rodzaju ciekawostki i wiadomości, które ciężko jest znaleźć w internecie.

Największą popularnością na jego kanale cieszą się filmy: "Największe playbackowe wtopy", "Tego się słuchało" oraz "Gdzieś to już słyszałem". Najchętniej oglądaną serią na kanale Jacka Tomkowicza jest wspomniane "Gdzieś to już słyszałem". W cyklu materiałów twórca omawia nowe utwory,  w których wykorzystano fragmenty starszych piosenek lub mocno się nimi zainspirowano. Seria ta gromadzi naprawdę ogromne ilości wyświetleń jak na kanał o liczbie subskrypcji nieco przekraczającej 100 tysięcy.

Widzowie bardzo doceniają twórcę zwłaszcza za to, że bardzo dobrze przygotowuje się do odcinków, czemu nie można się dziwić, gdyż z muzyką ma do czynienia na co dzień, a także za bardzo ciekawe informacje, których nie można łatwo znaleźć w internecie. Jego ogromna wiedza połączona z doskonałymi umiejętnościami prowadzenia programu sprawiły, że Jacek Tomkowicz potrafi zainteresować, przekazać wiadomości i jeszcze rozbawić.


Kanał jest zatem idealnym miejscem dla wszystkich fanów muzyki. Dzięki materiałom z tego kanału dowiemy się bardzo wielu ciekawostek, którymi będziemy mogli się wykazać przed innymi. Słysząc jednej z nowych piosenek w radiu, będziemy wiedzieli, że powstała ona na bazie innego utworu, a także przypomnimy sobie, czego słuchało się w latach ubiegłych.

Poza kanałem na YouTube Jacek Tomkowicz udziela się również w innych mediach społecznościowych. Działa między innymi na Facebooku, gdzie wrzuca informacje o najnowszych materiałach na kanale, a także udostępnia fragmenty swojego radiowego programu. Na Instagramie Twórcy znajdziemy wiele fotografii ukazujących życie codzienne i pracę radiowca. Znajdują się tam również kilka zabawnych materiałów wideo. Jeżeli interesuje was muzyka, chcecie dowiedzieć się o niej więcej lub po prostu chcecie poznać kilka ciekawostek, koniecznie wejdźcie na kanał "Jacka Tomkowicza" i sprawdźcie najnowsze filmy. By nie przegapić żadnego filmu, zasubskrybujcie ten kanał. Możecie to zrobić, klikając tutaj.