Relacje YouTuberów z IEM Katowice 2017!

Relacje YouTuberów z IEM Katowice 2017!

Pod koniec lutego i na początku marca byliśmy świadkami jednego z największych wydarzeń dla graczy w Polsce. Dwie części IEM Katowice 2017 to już przeszłość i jedyne, co możemy zrobić to powspominać emocje jakie towarzyszyły wszystkim uczestnikom podczas oglądania meczów, zwiedzania MCK, czy słuchania swoich ulubionych twórców w trakcie [email protected] No właśnie - jak wyglądały te imprezy z ich perspektywy?


Tradycją jest, że po każdej ciekawej imprezie ludzie na niej obecni publikują wiele interesujących relacji tekstowych, czy wideo z danego wydarzenia. Nie inaczej jest w przypadku IEM Katowice 2017 - kolejnego święta e-sportu zorganizowanego w Polsce. Do Spodka zjechały się setki tysięcy ludzi, a wśród nich setki YouTuberów, którzy postanowili uwiecznić chwile spędzone w Katowicach w różny sposób. Jedni przedstawili swoje osobiste odczucia odnośnie spotkań ze swoimi widzami oraz opisywali chwile spędzone na konkretnych stoiskach. Inni z kolei zwiedzili cały Spodek, MCK oraz Salę Balową aby jak najpełniej ukazać to, co działo się podczas IEM Katowice. Specjalnie dla Was wybraliśmy naszym zdaniem te najciekawsze relacje internetowych twórców, które pomogą w jakiś sposób jeszcze raz przeżyć to wydarzenie. Naszą relację przeczytać możecie natomiast w tym miejscu.

ROJO


Patryk postanowił podzielić swoje wrażenia aż na dwie części. Przez dwa dni obecny był na stoisku MSI oraz LG, gdzie wszyscy widzowie mogli do niego podejść, posłuchać co ma do powiedzenia, a przy okazji szczęścia zrobić sobie z Rojem zdjęcie, wziąć autograf, czy porozmawiać.
MACIEK DĄBROWSKI


Na IEM Katowice 2017 nie zabrakło także Maćka Dąbrowskiego, który w ramach swojego nowego gamingowego kanału postanowił nagrać ciekawą relację z wydarzenia, na którym spotkał mnóstwo ciekawych ludzi oraz swoich widzów.POMPA TEAM


Na IEM Katowice 2017 spore zwycięstwo odniósł skład Pompa Team w grze League of Legends. Wrażenia z wyjazdu zespołu postanowił opublikować na swoim kanale Graczol.ADAM I TATA 


Na [email protected] nie zabrakło lubianego składu w postaci Adama i Taty. Postanowili skomponować z wyjazdu ciekawą relację, na której zobaczyć możemy chociażby mnóstwo ujęć z widzami, czy nagrania z przeróżnych dostępnych atrakcji.RAVGOR


 Rafał postanowił przedstawić swoje wrażenia z IEM Katowice 2017 w dosyć specyficzny sposób. W swoim materiale połączył poczucie humoru oraz przedstawienie tego, co udało mu się zobaczyć podczas wydarzenia.
Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.