X-kom podbija interenet swoją reklamą na Pornhub

X-kom podbija interenet swoją reklamą na Pornhub

X-kom nie patyczkuje się w tańcu i trafia ze swoimi reklamami tam, gdzie akurat są potencjalni klienci myszek dla leworęcznych. Czyli oczywiście na Pornhubie.


Rozpoczęła się tam właśnie kampania reklamowa pod hasłem "Stop dyskryminacji leworęcznych", która promuje myszki komputerowe stworzone dla mańkutów. Jak się okazuje, wybór takiego miejsca do reklamy nie był podyktowany wyłącznie tym, żeby było ono kontrowersyjne, bo jak mówi Jakub Biel, PR & communication manager w firmie x-kom:
Przed startem kampanii społecznej szukaliśmy miejsca, gdzie możemy spotkać sporo użytkowników leworęcznych. Badania i ankiety wskazały nam właśnie Pornhub. Nie boimy się tego serwisu. Po prostu chcemy trafić z naszą promocją do jak najszerszej grupy zainteresowanych.

Odważne podejście do tematu okazało się strzałem w dziesiątkę, bo o reklamie głośno jest nie tylko wśród leworęcznych graczy, ale w całym internecie. Rzadko zdarza się bowiem, by na stronach z treściami pornograficznymi były reklamowane tego typu produkty. Za to należą się wielkie brawa dla x-komu, który nie boi się przełamywać stereotypów i barier.Akcja będzie trwała przez tydzień i przez ten czas w serwisie będzie można zobaczyć banery w sześciu rozmiarach na komputerach stacjonarnych. Towarzyszyć im będą tagi takie jak: geek, gamer, fortnite, the witcher i innymi powiązanymi z grami komputerowymi. Niektóre banery są w zupełności neutralne, natomiast inne bawią się z odbiorcą, np. "Prawa zajęta? Myszki dla leworęcznych". Poniżej zamieszczamy zdjęcie, które obrazuje reklamę, byście sami nie musieli jej szukać w serwisie:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.