Wystartował Spotify Greenroom - konkurencja dla Clubhouse

Wystartował Spotify Greenroom - konkurencja dla Clubhouse

Nadchodzi kolejna konkurencja dla Clubhouse, tym razem od Spotify. Nowa aplikacja nosi nazwę Spotify Greenroom i ma być dostępna na urządzenia z Androidem i iOS.


W ostatnim czasie duży sukces odniósł Clubhouse, jednak nie jest on aplikacją idealną. Przez dłuższy czas ograniczał się tylko do iOS, co wykorzystywała konkurencja m.in. Discord, Facebook, Xiaomi czy Twitter. Dlatego też powstało wiele alternatyw tej aplikacji. Trochę czasu minęło i do tej listy dołączył również Spotify ze swoimi Greenroomem.

Źródło: Spotify


Aplikacja Spotify Greenroom będzie dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Bez problemu można tam się zalogować tym samym kontem, które mamy na zwykłym Spotify. A co potem? Możemy dołączać do różnych dyskusji, wyłącznie w formie słuchacza lub aktywnie w niej uczestniczyć. Każdy powinien znaleźć kategorię w sam raz dla siebie!

Źródło: Spotify


Greenroom zadebiutował na Androidzie oraz iOS już w 135 krajach świata. Jeśli i ty chcesz go przetestować, znajdziesz tę aplikację w App Store oraz w Google Play.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.