Wideo mężczyzny latającego na dronie w centrum Nowego Jorku podbija internet!

Wideo mężczyzny latającego na dronie w centrum Nowego Jorku podbija internet!

Viralowo rozprzestrzenia się dziś po sieci nagranie z Nowego Jorku, na którym widać człowieka, który lata w pobliżu Time Square na... dronie! Trwające zaledwie 10 sekund wideo na samym Twitterze obejrzały już miliony osób.


Po publikacji tajemniczego wideo, nikt nie wiedział kim jest mężczyzna na dronie. Media spekulowały, że jest to Hunter Kowald, YouTuber który jest tak zwanym "SkySurferem".

 Po kilkunastu godzinach od publikacji materiału, wcześniejsze spekulacje okazały się prawdą. YouTuber poinformował, że jego lot odbył się w ramach nagrań do teledysku J Balvina i Skrillexa.

 
Teraz nie pozostaje nam nic więcej, jak czekać na publikację teledysku artystów, który sądząc po kulisach tytułowej sceny, może okazać się naprawdę świetnym nagraniem. Warto także przyglądać się nadchodzącym publikacjom na kanale Hunter Kowalda, który najpewniej pochwali się vlogiem z backstage tworzenia klipu dla muzyków.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.