Członkowie Ekipy Friza przedstawili konkurs, w którym do wygrania jest Porsche

Członkowie Ekipy Friza przedstawili konkurs, w którym do wygrania jest Porsche

Ekipa Friza znana jest z oryginalnych pomysłów i odważnych wyzwań. Jakiś czas temu, na kanale dwójki członków zespołu - Wersow oraz Pateca, pojawiły się materiały, w których twórcy właśnie w taki sposób przedstawili swoim widzom konkurs. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że do wygrania w loterii są m.in. 2 samochody marki Porsche. Taka okazja nie zdarza się często!


Patec z tym niecodziennym konkursem zapoznał widzów na filmie z nauki "TAILWHIPA". Twórca pokazał, że pomimo braku większych umiejętności jazdy wyczynowej na hulajnodze, w krótkim czasie da się nauczyć całkiem trudnych tricków. Sprawdźcie jak mu wyszło!W ramach współpracy YouTubera z Black Energy Drink, oprócz powstałego filmu z nauki "TAILWHIPA" na hulajnodze, Patec miał możliwość przejechania się nowym Porsche, czyli autem, które stanowi nagrodę przedstawionego przez twórcę Ekipy Friza konkursu. Musimy przyznać, że reakcja YouTubera na ten sportowy samochód mówi sama za siebie.
Swoim filmem z zapowiedzią konkursu na swoim kanale podzieliła się Wersow. Weronika przedstawiła materiał, w którym przygotowała kilka atrakcji dla swojego brata. Oprócz zabrania go na bungee w celu przełamania jego największego strachu, YouTuberka przekazała bratu na dwa dni kluczyki do samochodu Porsche, który jest nagrodą konkursu Black Energy Drink. Brat Wersow wykorzystał tę możliwość do granic możliwość i zabrał na wieczorną przejażdżkę swoich kolegów, którzy także byli pod wrażeniem możliwości auta.Na swoim instagramie influencerka podzieliła się natomiast fotografią, która uwiecznia moment otrzymania kluczyków do tego sportowego samochodu. Sprawdźcie sami!
YouTuberzy w ramach współpracy z Black pokazali, jak bardzo ciekawa nagroda czeka na osoby, które zdecydują się wziąć udział w konkursie. Aby tego dokonać, jedyne co musicie zrobić to kupić napój Black Energy Drink i zarejestrować paragon na www.blackenergydrink.com. W konkursie oprócz samochodu - Porsche 718 Cayman i Porsche 718 Boxster, do wygrania są vouchery na walkę Mike Tysona, a także rękawice z jego autografem! Zdecydujecie się na udział w tym niecodziennym konkursie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.