Walentynki na YouTube - Złota Piątka - 14.02.2017

Dziś 14. luty, czyli święto zakochanych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną edycję Złotej Piątki, w której przedstawimy 5 walentynkowych filmów wrzuconych specjalnie na to wydarzenie. Mamy nadzieję, że odpowiednio spędziliście ten dzień ze swoją drugą połówką. Jeśli jej nie macie, to żadna strata, ponieważ już jutro będziemy obchodzić tzw. święto singla. Nie przedłużajmy i zaczynajmy.


ZŁOTA PIĄTKA


Dzisiejszą walentynkową listę otwiera odcinek od Kospera wraz z iHanio i Julką Wróblewską, która nieraz wystąpiła już na jego kanale. Przedstawią w nim, jak wygląda "idealna" para zakochanych. Jak pewnie wiecie nasi przyjaciele nie zawsze opowiadają, jak to naprawdę jest w związku, a ten filmik jest tego odpowiednim dowodem.

Z racji iż dziś jest święto zakochanych Isamu postanowił nagrać coś w sam raz na tą okazję. Wykorzystał fakt, że jest niezwykle utalentowany muzycznie, o czym niejednokrotnie przekonaliśmy się słuchając remixów z jego udziałem. Na jego kanale pojawiła się jakże krótka, ale romantyczna piosenka z udziałem Kaźmirza. Koniecznie jej wysłuchajcie.

Nie tylko Kosper z Julką przedstawiają realia dzisiejszego święta, ale również Z Dupy i Mishon. W tym odcinku dowiecie się, jak kobiety i mężczyźni postrzegają Walentynki. Przekonacie się, że nie zawsze jest kolorowo, jak się wydaje. Jak dodaje sam Maciek, ten film pokażę co dzisiaj przeżyjecie, co przeżywaliście, bądź co będziecie przeżywać wkrótce.

Po około dwutygodniowej przerwie od nagrywania na kanale Ravgora pojawił się nowy odcinek. Z racji Walentynek wraz ze swoim kolegą Grzechem postanowili rozdać czekoladki przypadkowo spotkanym dziewczynom. Oczywiście przedtem musieli sprawdzić, czy aby na pewno są dobre i ponadgryzali każdą sztukę. Reakcja kobiet bezcenna.

Na koniec dzisiejszego zestawienia mamy dla Was, niezwykłe a walentykowe Funny Moments od Remka wraz z jego dziewczyną Martyną. Zobaczycie ich najlepsze momenty minionych lat, między innymi z wspólnych rozgrywek w Minecraft czy GTA V. Nie zabraknie też urywków z różnych challenge'y czy vlogów, dlatego zapraszamy do oglądania.

To by było na tyle w specjalnej, walentynkowej edycji Złotej Piątki. Zapraszamy już jutro na godzinę 21:00 na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.