Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 01.08.2016 - 07.08.2016

Tygodniowe podsumowanie subskrypcji na YouTube - 01.08.2016 - 07.08.2016

Witajcie w kolejnym podsumowaniu rankingu polskiego YouTube! Jeśli jesteście ciekawi stanu subskrypcji u Waszych ulubionych YouTuberów, to serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się poniższym opisem!


TOP 10


W TOP 10 w tym tygodniu bez zmian. Lada dzień spodziewamy się wbicia drugiego miliona subskrypcji przez Stuu, któremu brakuje zaledwie 12 tysięcy do osiągnięcia tego celu. Moglibyśmy zapowiedzieć 3,5 miliona subów Wardęgi, jednak z takim przyrostem potrwa to co najmniej rok. Dlatego się wstrzymamy...


top10 07.08.2016TOP 5 przyrostów


W tym zestawieniu, pierwszy raz od kilku tygodni pierwszego miejsca nie zajmuje kanał Marcina Malczyńskiego. W ostatnich dniach bardzo mocno przyśpieszył licznik subskrypcji u Karolka, który w zeszłym tygodniu cieszył się największym zainteresowaniem wśród nowych odbiorców. Wysoko również od bardzo długiego czasu są dziewczyny z kanału Beksy, które tylko w zeszłym tygodniu uzyskały 17 tysięcy nowych widzów. Tak trzymać!
top5 przyrostowSpadki subskrypcji


Tradycyjnie, największy minus w tym tygodniu nabił drugi kanał Boxdela, oraz JJaya. Kilkoro widzów stracili również MinecraftPolska, NikitosWorld i CeZik.


spadki subow


To tyle na dziś. Koniecznie śledźcie nasz ranking YouTuberów, żeby zawsze być na bieżąco ze statystykami Waszych ulubionych twórców. Widzimy się za tydzień!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.