Symulator Deep Web'u na kanale Mandzia i Elevena!

Symulator Deep Web'u na kanale Mandzia i Elevena!

Deep Web bez to bez wątpienia jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w internecie. Jest on ukrytą siecią internetową, na którą dość trudno się dostać, bo nie można tego dokonać przy pomocy żadnej wyszukiwarki internetowej. Dlatego też zapewne wzbudza tak ogromne zainteresowanie, bo w większości będące tam rzekomo treści nie należą raczej do rzeczy, które jakikolwiek normalny człowiek chciałby oglądać. Mimo to Deep Web wzbudza powszechną ciekawość, bo w końcu zakazany owoc smakuje najlepiej.


Od niedawna, głównie za sprawą BOXDELA w polskim internecie zrobiło się głośno o zjawisku jakim jest Deep Web. Dzięki kilku odcinkom, które ukazywały jego tajemnice w bardzo krótkim czasie zainteresowanie tym tematem wzrosło. Jednak maraton dotyczący tego tematu się zakończył, a temat ten na YouTube stopniowo co raz bardziej zanikał, choć na facebookowych był obecny jeszcze przez dłuższy czas.


Pominięcie tematu Deep Webu nie trwało jednak zbyt długo.  Nieco ponad dwa tygodnie temu Eleven rozpoczął na swoim kanale nową serię z gry "Welcome to the game":
A w jego ślady poszedł także Mandzio:
Temat Deep Web'u ponownie ujrzał światło dzienne, choć niektórym wydawało się, że to już jego definitywny koniec. Gra ta jest o tyle ciekawa, że trudno powiedzieć czy naprawdę jest ona wiernym odwzorowaniem Deep Web'u, czy jedynie odwzorowuje pewne jego wyobrażenia. Oczywiście na pewno nie ma tam nic prawnie nielegalnego, bo nie byłaby ona dostępna na steamie. Jednak ile z jej zawartości jest prawdą? To będą wiedzieli tylko i wyłącznie nieliczni bywalcy ciemnej strony internetu.


Jeśli interesujecie się tematyką Deep Web'u, nazywanego przez niektórych również Dark Web'em to koniecznie musicie zapoznać się z tymi materiałami, bo możliwe, że będzie można dowiedzieć się z nich bardzo wielu ciekawych rzeczy.


A Wy co myślicie o grze nagrywanej przez Mandzia i Elevena? Uważacie, że wprowadzi ona do tematu deep webu coś nowego? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.