Sukces serii z GTA SA na kanale Gimpera

Sukces serii z GTA SA na kanale Gimpera

Przed świętami informowaliśmy was w naszym artykule, że na kanale Gimpera pojawi się najbardziej wyczekiwana na polskim YouTube w tym roku seria. Jak wszyscy już wiemy, że mowa tu oczywiście o odcinkach z gry GTA San Andreas, które na kanale Tomka cieszą się ogromną popularnością.


Mimo tego, że początku niektórym ciężko było uwierzyć, to stało się! Pierwszy odcinek serii pojawił się 25.12, a od tego czasu Gimper codziennie publikuje jeden nowy materiał, więc na dzień dzisiejszy na jego kanale znajdują się 4 odcinki i zapowiedź, która była wrzucona przed świętami.

Jak widać po statystykach, Tomek dokładnie wiedział co zrobić, aby jego widzowie byli zadowoleni i systematycznie oglądali filmy. Pierwszy odcinek, w ciągu 3 dni został obejrzany aż 350 tysięcy razy, a "łapkę w górę" kliknęło aż 50 tysięcy osób! W porównaniu do poprzedniej serii z gry Darkest Dungeon, gdzie pierwszy odcinek został obejrzany 150 tysięcy razy widzimy, że ta nowość najwidoczniej podoba się fanom YouTubera.

Zapowiedź serii:


Pierwszy odcinek:Hajsownicy ogromnie cieszą się z tego, że Gimper postanowił zabrać się za GTA, a swoje zadowolenie pokazują między innymi w komentarzach pod filmami:
Marzenia jednak się spełniają, dzięki Gimper!

W końcu GTA, ja nie mogę doczekałem się :D

DZIĘKUJĘ, ŻE WRESZCIE KTOŚ TO NAGRA!

Boże, gra mojego dzieciństwa. Dzięki GimperWszyscy także oczekują od Tomka dłuższych filmów. Wszystko dlatego, że chcą oglądać więcej i dodatkowo wczuć się w fabułę legendarnej gry. Gimper odpowiedział wczoraj na prośby fanów i zapowiedział, że od piątku, materiały będą trwały więcej niż 25 minut każdy. Dodatkowo, poświęci się bardziej fabule, na rzecz tworzenia rozrób w grze. Od piątku, w jego materiałach pozbędzie się w produkcji greenscreena, dzięki czemu żadne napisy w GTA SA, nie będą już zasłaniane.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.