Stranger Things 4 z odcinkami filmowej długości

Stranger Things 4 z odcinkami filmowej długości

Kilka odcinków czwartego sezonu Stranger Things będzie trwało tyle co standardowy film - taką ciekawostką podzielili się właśnie twórcy tego popularnego serialu, bracia Duffer. 


Już 27 maja odbędzie się debiut pierwszej części czwartego sezonu Stranger Things. Dowiedzieliśmy się tak naprawdę najważniejszych faktów na temat produkcji i pozostało już wyłącznie oczekiwanie na premierę nowych odcinków. Twórcy produkcji postanowili jednak zdradzić jeszcze kilka interesujących "tajemnic".

Pewien czas temu dowiedzieliśmy się, że odcinki czwartego sezonu Stranger Things będą trwały co najmniej godzinę. Teraz jednak bracia Duffer nieco sprecyzowali długość nadchodzących epizodów. Jak się okazuje - będzie co oglądać.Jak możemy wyczytać z oświadczenia opublikowanego na łamach serwisu The Wrap:
Siódmy odcinek to praktycznie film. A dziewiąty to naprawdę długi film. Im więcej pisaliśmy, tym bardziej zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej czasu, żeby te odkrycia mogły się udać, żeby ta fabuła zadziałała. Po jakimś czasie wiedzieliśmy, że musimy poprosić Netflix o dziewięć odcinków zamiast ośmiu, a kiedy zaczęliśmy kręcić, zdaliśmy sobie sprawę, że to są mega długie odcinki. Wiele z tego wynikało z faktu, że nasze postacie były rozproszone w trzech miejscach i mieliśmy o wiele więcej fabuły. To chyba czterokrotnie więcej niż w sezonie 3. To był nasz fajny, przebojowy sezon. W tym sezonie wiedzieliśmy, że sezon 5 będzie naszym ostatnim, więc musieliśmy zacząć wiele ujawniać.

Fani popularnego serialu Netflixa powinni być więc zadowoleni - zwłaszcza że główna oś fabularna Stranger Things powoli dobiega końca. Przypominamy, premiera pierwszej części Stranger Things 4 pojawi się już 27 maja.

 

Czekacie na Stranger Things 4? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.