Stranger Things 4: do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu

Stranger Things 4: do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu

W sieci pojawiły się zupełnie nowe zdjęcia z planu czwartego sezonu serialu Stranger Things. Zdradzają one nieco szczegółów dotyczących tego, jaki nastrój panować będzie w nadchodzących odcinkach.


Stranger Things to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali od Netflixa. Od premiery trzeciego sezonu minęły już niemalże dwa lata, więc nic dziwnego, że społeczność fanów coraz częściej domaga się nowych informacji o kolejnych odcinkach.

Nie tak dawno doczekaliśmy się tajemniczego teasera oraz zapowiedziano, że do obsady produkcji dołączyła Amybeth McNulty znana z serialu "Ania, nie Anna". Teraz jednak mamy do czynienia z nieco odmiennymi przeciekami.

W sieci pojawiły się bowiem nieoficjalne zdjęcia z planu. Widać na nich m.in. aktorów wcielających się rolę Steve'a oraz Nancy. Co jednak najciekawsze - trzymają siekierę i strzelbę. Raczej nie ma lepszego dowodu na to, że w czwartym sezonie bohaterowie ponownie będą musieli zmierzyć się z bliżej nieznanym niebezpieczeństwem.To jednak nie wszystko. Na jednym z ujęć zauważyć można oddziały wojsk oraz Millie Bobby Brown (grającą Eleven) wywożoną na noszach. Trudno na razie stwierdzić jak miałoby dojść do takiego wydarzenia, lecz społeczność snuje nawet domysły o śmierci głównej postaci. Zobaczymy.Na razie nie wiadomo kiedy czwarty sezon Stranger Things zadebiutuje na Netflixie. Najbardziej prawdopodobnym terminem jest początek przyszłego roku, lecz są to wyłącznie plotki.

 

Czekacie na kolejne odcinki Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.