Spotify z funkcją grupowego słuchania muzyki

Spotify z funkcją grupowego słuchania muzyki

Serwisy streamingowe cieszą się obecnie ogromną popularnością. Wielu ludzi rezygnuje z telewizji na rzecz Netflixa, a także ze słuchania muzyki z nielegalnych źródeł na rzecz dostępu na przykład do Spotify. Rosnące zainteresowanie tymi usługami powoduje chęć wprowadzania w nich nowych funkcji. Tak na przykład od wczoraj możemy słuchać ulubionych utworów w grupie.


Abonamenci Spotify Premium cieszą się wersją beta aktualizacji umożliwiającej dzielenie się muzyką z nieograniczoną liczbą osób. Wystarczy, że wyślemy specjalny kod, który zostanie zeskanowany przez kolejnego użytkownika - w taki sposób będzie on mógł dołączyć do naszej sesji, dodawać utwory, przewijać i pauzować. Wszystkie wykonane akcje będą na bieżąco śledzone przez pozostałych uczestników, a w przypadku godzinnej nieaktywności grupa zostanie rozwiązana.Spotify rozwija się coraz bardziej i pokazuje, że warto nie zatrzymywać się tylko na pakiecie darmowym. Nowa funkcja z pewnością powiększy grono abonamentów premium. Pozostaje nam życzyć wszystkim słuchaczom niesamowitych grupowych doznań muzycznych!

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.