ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji - co dalej z ich kanałem?

ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji - co dalej z ich kanałem?

Kolejnym polskim kanałem z milionem subskrybentów została wczoraj ŚmiechawaTV! Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule. Swój sukces osiągneli oni dzięki regularnych filmach i ciekawych pomysłach, jednak ostatnio duży przyrost subskrypcji zapewnili sobie dzięki obietnicy wprowadzenia subskrypcji premium. Czy widzowie będą musieli płacić za oglądanie filmów Szwagrów?Swój pierwszy milion Antek i Szwagier zdobyli dokładnie 4 lata po założeniu kanału i po dodaniu 213 materiałów na swój kanał. Wszystkie ich filmy zostały łącznie obejrzane aż prawie 350 000 000 razy.

Po wbiciu zdobyciu złotego przycisku na kanale pojawił się krótki film informacyjny, w którym Szwagry podziękowały swoim widzom za wsparcie, zaufanie i oglądanie przygotowanych dla nich nagrań. Twórcy zapowiadają, że będą dalej działać, a już niedługo na pewno zobaczymy jakąś nowość. Dodatkowo Szwagry mają w planach nagranie 3 godzinnego odcinka bądź zrobienie streama, na którym będą odpowiadać na pytania od fanów.


Wiele osób zastanawiało się, co dalej z płatnymi subskrypcjami, które YouTuberzy zapowiedzieli wcześniej. Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł. Funkcja ta miała pojawić się 1 maja, jednak nie została włączona. W swoim ostatnim filmie Szwagry poinformowały, że ich kanał nadal dostępny będzie dla każdego i nikt nie będzie musiał za niego płacić, więc jeżeli jeszcze nie subskrybujecie kanału śmiechawaTV, to nie musicie się o to martwić!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.