RoxMb z ważnym filmem informacyjnym

RoxMb z ważnym filmem informacyjnym

RoxMb to jeden z nielicznych już polskich twórców, którego kanał w pełni poświęcony jest grze Minecraft. Jego materiały cieszą się sporą popularnością, a niektóre serie przez niego wykreowane uważane są wręcz za kultowe. Co będziemy mogli zatem ujrzeć u YouTubera w najbliższym czasie? 


Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w najnowszym materiale opublikowanym przez twórcę. Czuł się zobowiązany do nagrania tego typu filmu ze względu na ciągłe pytania odnośnie kilku kwestii związanych z jego twórczością. W klipie wyjaśnił przede wszystkim powód dlaczego seria "Achievement Get" przestała nagle się pojawiać oraz zapowiedział wznowienie kanału RoxPlay (poboczny profil twórcy, na którym publikowane są materiały z innych produkcji), a co za tym idzie - kontynuację nagrywania gry Subnautica. Więcej szczegółów na temat nowości związanych z twórczością RoxMb znajdziecie poniżej:Na pewno zapowiedzi przedstawione przez Rox'a to bardzo dobre informacje dla wszystkich widzów tego twórcy - tych z kolei jest już prawie milion! Jedno jest pewne - filmów u YouTubera w najbliższym czasie bez wątpienia nie zabraknie.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.