To już rok

To już rok "Lekko Nie Będzie"!

To właśnie dzisiaj mija równy rok od startu programu "Lekko Nie Będzie"! Projekt prowadzony przez Tomasza Działowego cieszy się w sieci ogromną popularnością, a wyświetlenia pod odcinkami mówią same za siebie. 


Od czasu pierwszego odcinka, "Lekko Nie Będzie" osiągnęło wiele sukcesów, z których jego twórca może być naprawdę dumny. Program zyskał między innymi miano najpopularniejszego internetowego talk-show oraz przebił barierę średniej liczby wyświetleń na jeden odcinek, wynoszącą ponad 1 milion.

Kanał programu założony został 6 października 2017, jednak pierwszy film z gościem pojawił się właśnie 20 października 2017 roku. Od tego czasu kanał zyskał ponad 630 tysięcy subskrybentów, a wszystkie 41 odcinków zostało obejrzanych ponad 40 milionów razy. Najpopularniejszy z nich to materiał z Lordem Kruszwilem, który zdobył aż 2,4 miliona wyświetleń.


Pierwszy z odcinków pojawił się na kanale 20 października 2017, a wystąpił w nim Krzychu Golonka. Film posiada na ten moment ponad milion wyświetleń oraz 84 tysiące łapek w górę.


Aktualnie trwa już 4 sezon programu. Przez ostatnie 3 sezony, materiały pojawiały się raz w tygodniu, jednak wraz z nowym sezonem "Lekko Nie Będzie" można oglądać je aż dwa razy w tygodniu. Wszystko dzięki podziałowi programu na dwie części. Pomysł przyciągnął do siebie masę ciekawych widzów i nie trudno jest się temu dziwić. "Lekko Nie Będzie" to pierwszy tego typu program, dzięki któremu jeszcze lepiej można poznać swoich ulubionych twórców.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.