ROJO przedstawia gry w klimacie Fallout, bez których nie byłoby jego kanału

ROJO przedstawia gry w klimacie Fallout, bez których nie byłoby jego kanału

Dziś 13 marca o godzinie 13:00 na kanale ROJAV13 (ROJSONA) pojawił się nowy film. Zbieżność liczby "13" nie jest tutaj przypadkowa, bowiem najnowszy materiał YouTubera odnosi się do Fallouta, czyli gry, dzięki której "trzynastka" stała się jednym z głównych motywów kanału. Ten prawdopodobnie nie istniałby dziś, gdyby nie wspomniana produkcja. Patryk wziął więc na tapetę historię kultowej trzynastki oraz przedstawił gry na podobieństwo Fallouta właśnie. W wielkim skrócie, jest w co grać!


Najnowszy odcinek powstał w ramach serii "Gry Na Receptę", o której mieliśmy okazję pisać już na naszej stronie. Seria jest cyklem praktycznych vlogów, w których YouTuber poleca głównie gamingowe produkcje, ale także książki, muzykę, filmy czy seriale, przy danych problemach.

W ostatnich dniach na mediach społecznościowych ROJSONA pojawiły się zwiastun najnowszego odcinka. YouTuber zapowiedział sentymentalny materiał, przedstawiając przy tym historię swego świętej pamięci dziadka Wiktora, który kupił Patrykowi pierwszego Fallouta, od którego wszystko się zaczęło.
Świętej pamięci dziadek Wiktor. To on kupił mi pierwszego Fallouta, robiąc ze mnie po czasie świadomego gracza, pasjonata gamingu i wreszcie ludologa. Już jutro, tj. trzynastego o trzynastej historia kultowej trzynastki, czyli Gry Na Receptę o najlepszych grach w klimacie F1 & F2.Zgodnie z zapowiedzią dziś na kanale ROJSONA pojawił się materiał pt. "Gry a’la Fallout! - Gry Na Receptę". Blisko 25-minutowy film jest skrótem ostatnich 25 lat miłości YouTubera do Fallouta oraz podobnych produkcji, bez których prawdopodobnie nie byłoby ROJA na YouTube. Materiał jest także odpowiedzią na to, w co zagrać po Falloucie. Zobaczcie sami!Pod koniec dzisiejszych "Gier na Receptę" ROJO wspomniał, że obecnie brakuje pełnoprawnego i rozbudowanego MMORPG w klimacie postnuklearnym. "Może kiedyś się doczekamy, pomarzyć fajna rzecz" - kończy ROJSON. Taką nadzieję mamy i my, a kto wie, być może za parę lat otrzymamy podobny materiał YouTubera, przedstawiający dalszą historię gier, które przypadną do gustu fanom Fallouta i podobnych produkcji. Trzymamy za to kciuki!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.