Przywitajcie Thunder Crew - wielki projekt reZigiusza!

Przywitajcie Thunder Crew - wielki projekt reZigiusza!

Kilka dni temu na kanale Remigiusza Wierzgonia pojawił się tajemniczy materiał wideo będący teaserem nowego projektu twórcy. Przy okazji wszystkie materiały na jego profilu zostały ukryte. Szczegóły przedsięwzięcia były nieznane aż do dzisiejszego poranka.


Wszystko rozpoczęło się od publikacji niewiele mówiącego posta na Facebooku. Remigiusz oprócz tajemniczego zdjęcia oraz opisu nie zamieścił jakichkolwiek informacji, które zdradzałyby o co może tak naprawdę chodzić. Na przestrzeni kilku kolejnych dni nie umieszczał ponadto żadnych wpisów nienawiązujących do ogłoszonego dziś projektu.Kilkadziesiąt godzin temu z kolei na kanale ReZigiusza  pojawił się równie tajemniczy klip. Oprócz efektów burzy i błyskawic (a także daty 23 listopada) niewiele można było z niego wyciągnąć.Na szczęście to już mamy za sobą. O godzinie 10:00 zagościł u twórcy materiał zawierający wyjaśnienie całego zamieszania. Jak się okazuje, Remigiusz wraz ze swoją ekipą (nazwaną Thunder Crew) pracował nad wspólną przestrzenią do pracy.

Od teraz większość projektów Thunder Crew tworzonych będzie w specjalnym studiu o metrażu 180 metrów kwadratowych. Remigiusz ma zająć się także rozwojem całkowicie nowych kanałów - pierwszym będzie wspólny kanał właśnie Remka i jego dziewczyny Agaty.Siedziba Thunder Crew powstawała przez ostatnie trzy miesiące i niezwykle trudne było utrzymanie całego projektu w tajemnicy. Sekret jednak nie wyszedł na światło dzienne aż do dzisiaj, kiedy to widzowie Remigiusza oraz ekipy nareszcie mogą obserwować wyniki ciężkiej pracy kilkunastu osób.

Od razu uprzedzamy pytania - Thunder Crew nie jest i nie będzie przedsięwzięciem pokroju Team X czy Ekipy Friza. Członkowie "drużyny" nie zamieszkają ze sobą - nowe studio traktować należy po prostu jak miejsce pracy i spotkań przyjacielskich.

W ukazanym miejscu znalazło się mnóstwo smaczków nawiązujących do projektu. Remigiusz zademonstrował chociażby specjalną ściankę z podświetlanym logo Thunder - wygląda to naprawdę świetnie. Co więcej, przestrzeń podzielona została na kilka odrębnych pomieszczeń. Nie zabrakło głównego pokoju, gdzie znajdują się komputery pozwalające na sprawny montaż przygotowywanych klipów, a także specjalnej sali konferencyjnej. Miejsce znalazło się również dla chill roomu wyposażonego w konsole i wygodne kanapy.

Więcej szczegółów przedsięwzięcia już wkrótce. Remigiusz niedługo opublikuje specjalny materiał, gdzie odpowie na najciekawsze pytania widzów oraz nieco więcej opowie o projekcie Thunder.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Remka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.