ReZigiusz wystąpił w nowej reklamie Coca-Coli!

ReZigiusz wystąpił w nowej reklamie Coca-Coli!

Coca-Cola i reZigiusz to połączenie, o którym mogliśmy już wcześniej usłyszeć. YouTuber po raz kolejny w ramach współpracy z marką, wystąpił w reklamie ich produktu. Tym razem nie z innymi gwiazdami internetu, lecz z ikoną polskiej kultury - Piotrem Fronczewskim.


Słowo "ikona" nie zostało użyte tu przypadkowo, bo odnosi się do hasła nowej reklamy i nawiązuje tym samym do powrotu Coca-Coli w szklanych butelkach. Ta od początku bieżącego roku dostępna jest w sklepach w całej Polsce.

W nowej reklamie z udziałem twórcy, reZigiusz występuje w roli klienta, a Piotr Fronczewski barmana. Wideo jest reklamowane między innymi w serwisie YouTube i w krótkim czasie zebrało blisko milion odsłon. Oprócz tego, reklamę możemy znaleźć także w telewizji.Widzowie reZigiusza bardzo ucieszyli się z udziału ulubieńca w spocie Coca-Coli. Spora część z nich pisała w komentarzach, że widziała już YouTubera w telewizji, inni pozazdrościli twórcy występu z taką osobą jak Piotr Fronczewski. A wy, widzieliście już tę reklamę?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.