Rezigiusz ponownie na Rajdzie Dakar

Rezigiusz ponownie na Rajdzie Dakar

Rajd Dakar z udziałem polskich reprezentantów trwa już od kilkunastu dni. Do Peru poleciał także Rezigiusz, który ponownie pokonał tysiące kilometrów po to, aby poczuć wyjątkową atmosferę wyścigu oraz wspierać naszych. 


41. Rajd Dakar to już 3 z rzędu edycja wydarzenia, na której pojawił się Rezigiusz. Twórca kocha motoryzacje, a przede wszystkim enduro. W poprzednich edycjach wydarzenia YouTuber towarzyszył znanemu Rafałowi Sonikowi. W tym roku Remigiusz także spędza czas w jego towarzystwie, jednak po zeszłorocznej kontuzji Sonik postanowił jedynie obserwować aktualne zmagania. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Został odkryty nowy gatunek zwierzaków... Dakarowe skoczki pustynne 😅🏜 #Dakar #Dakar2019 #Peru


Post udostępniony przez Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)


Cały swój wyjazd Rezigiusz relacjonuje za pośrednictwem swoich portali społecznościowych. Widzowie mogą więc na bieżąco śledzić wydarzenie przedstawione z jego perspektywy za pomocą Insta Stories czy Facebooka. W tym roku twórca z pewnością także przygotowuje dla nas ciekawe materiały ze swojego pobytu na Rajdzie Dakar. Nie możemy się już doczekać!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.