Remigiusz Maciaszek po raz kolejny

Remigiusz Maciaszek po raz kolejny "obraża YouTuberów"

O nowej serii na kanale Remigiusza Maciaszka było już naprawdę głośno. Właśnie wczoraj pojawił się już 3 odcinek z cyklu "Rock obraża YouTuberów". Humorystyczne filmy niektórym bardzo się podobają, a inni  odbierają je zupełnie odwrotnie. Mimo tego Rock kolejny raz postanowił "skomentować" wybranych przez siebie twórców. 
Rock od początku tworzenia serii podkreślał, że materiały nie mają na celu nikogo urazić, a mają stanowić jedynie formę parodii oraz pewnego rodzaju żartu. Część widzów nową twórczość przyjęła bardzo pozytywnie i zrozumiała przekaz, jednak znalazły się również osoby, które potraktowały film zbyt poważnie, co odbiło się falą krytyki w komentarzach.


Rock jednak nie zaprzestał i wrzucił na swój kanał kolejne filmy, na których "obraża" innych internetowych twórców. W 3 odcinku Remigiusz przedstawił kolejnych YouTuberów, a tym razem jego wybór padł na Littlemooonster96, Dawida Czecha, Boxdela oraz Żiżeja. Ponownie skomentował on wybrane fragmenty ich filmów, które były warte pokazania szerszej publice. Widzowie Remigiusza także angażują się w tworzenie tej serii i sami przesyłają Rockowi materiały warte uwagi.


Rock już wcześniej podkreślał, że często sięga po filmy YouTuberów, których prywatnie bardzo lubi i szanuje, dlatego warto taką twórczość potraktować z dystansem i nie traktować jej zbyt poważnie. Remigiusz Maciaszek nadal nagrywać będzie tego typu materiały, a następny odcinek z tej serii pojawi się na jego kanale już w przyszłym tygodniu. Czekamy!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.