Przez Świat na Fazie wraca ze spotkaniami w Polsce

Przez Świat na Fazie wraca ze spotkaniami w Polsce

Twórca kanału "Przez Świat na Fazie" zdecydował się na wznowienie cyklu spotkań ze swoimi widzami. Pierwsze odbędzie się już w najbliższą środę we Wrocławiu.


Dawid Fazowski przebył w ostatnich miesiącach osobistą przemianę. Zaczął prowadzić zdrowszy tryb życia, co przełożyło się na jego aktywność w mediach. Obecnie twórca przebywa w Polsce i z tego też powodu zdecydował się wznowić rozpoczęty pewien czas temu projekt.

Mowa oczywiście o "Spotkaniach na Fazie" czyli cyklu wydarzeń, gdzie Dawid opowiada o swoich przygodach mających miejsce w różnych krajach. Obecnie sytuacja epidemiczna jest na tyle spokojna, iż tego typu eventy można bez problemu przeprowadzać.

 
Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższą środę (7 lipca) o godzinie 19:00 we wrocławskim Akademia CLUB. Co się tam będzie działo? Podróżnik w następujący sposób przedstawia plan spotkania:
Będzie to dość specyficzne i oryginalne "wystąpienie" w którym będę głównie opowiadał o ostatniej podróży po Afryce, Polsce, Górskim Karabachu jak również Brazylii i Jamajce choć jestem pewny że nie zabraknie też czegoś z trzech pierwszych wypraw

Udział w wydarzeniu jest płatny - za bilet zapłacić należy 25 złotych. Oczywiście niedługo zorganizowane zostaną kolejne "Spotkania na Fazie", lecz ich terminy nie zostały jeszcze podane. Wiadomo, iż odbędą się głównie w miastach wojewódzkich.

 

Planujecie wybrać się na "Spotkanie na Fazie"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.