ROJSON

ROJSON

  • imię i nazwisko: Patryk Rojewski
  • data urodzenia: 09.09.1984
  • miejscowość: Katowice
  • start kanału: 2008-08-12
  • liczba filmów: 4326
  • kategoria: Gaming
  • liczba wyświetleń: 395 997 945
  • liczba subskrypcji: 1 650 000

Rojson, czyli Patryk Rojewski, który znany jest lepiej jako Rojo, to bardzo doświadczony YouTuber. Jedną z największych jego pasji, którą dzieli się z fanami, są gry komputerowe. Robi to w sposób zdecydowanie niekonwencjonalny, bardzo dyskusyjny, a czasem wręcz kontrowersyjny. Jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza mu to w gromadzeniu wokół siebie całej rzeczy fanów, tworzących olbrzymią grupę tzw. Tarczowników. Na swoim kanale można było go niegdyś poznać w różnych „wcieleniach”. Raz, jako agresywnego gracza w „ANGRYSHITRAGE”, gdzie oceniał najgorsze, jego zdaniem, gry komputerowe; innym razem jako spokojnego człowieka w serii vlogów „Moje urojenia”, w których dzielił się swoimi przemyśleniami na każdy temat. W ostatnich latach, popularna seria została zastąpiona "MÓWIĘ CO CZUJĘ", czyli serią wypowiedzi na ważne tematy. YouTuber niegdyś wraz z przyjaciółmi założył sklep Richzone, w którym można było kupić kolekcje odzieżowe, a także organizował z nimi wspólnie event Rich Tour, w ramach których spotykali się ze swoimi fanami w różnych miastach Polski. Jednak nie była to jedyna aktywność, którą YouTuber robił dla swoich fanów. Twórca znany jest z projektów pt. „Paintball z Rojem”, czyli jedynej takiej inicjatywy polskiego YouTubera stworzonej z myślą o wspólnej integracji swoich widzów. Rojson kocha paintball, dlatego stara się zaangażować w niego jak największą liczbę osób. Kanałowi ROJA od lat przyświeca hasło "Gry łączą, a nie dzielą", które wpisuje się w jego działalność na YouTube, ale także wspomniane inicjatywy spotkań z widzami. Aktualnie oprócz ogrywania popularnych tytułów, Rojson na swoim kanale publikuje m.in. filmy podsumowujące, recenzje, rozmowy czy kabarety. W 2022 roku rozpoczłą także serię "vlogowych podcastów" na temat kina, którą współtworzy ze swoim tatą - Piotrem "Rojkiem" Rojewskim.
...więcej >>

BIO:

YouTuber niegdyś wraz z przyjaciółmi założył sklep Richzone, w którym można było kupić kolekcje odzieżowe, a także organizował z nimi wspólnie event Rich Tour, w ramach których spotykali się ze swoimi fanami w różnych miastach Polski. Jednak nie była to jedyna aktywność, którą YouTuber robił dla swoich fanów. Twórca znany jest z projektów pt. „Paintball z Rojem”, czyli jedynej takiej inicjatywy polskiego YouTubera stworzonej z myślą o wspólnej integracji swoich widzów. Rojson kocha paintball, dlatego stara się zaangażować w niego jak największą liczbę osób. Kanałowi ROJA od lat przyświeca hasło \"Gry łączą, a nie dzielą\", które wpisuje się w jego działalność na YouTube, ale także wspomniane inicjatywy spotkań z widzami. Aktualnie oprócz ogrywania popularnych tytułów, Rojson na swoim kanale publikuje m.in. filmy podsumowujące, recenzje, rozmowy czy kabarety. W 2022 roku rozpoczłą także serię \"vlogowych podcastów\" na temat kina, którą współtworzy ze swoim tatą - Piotrem \"Rojkiem\" Rojewskim.YouTuber wraz z przyjaciółmi założył sklep Richzone, w którym można kupić kolekcje odzieżowe, a także organizuje z nimi wspólnie event Rich Tour, w ramach którego spotykają się ze swoimi fanami w różnych miastach Polski. Jednak to nie jedyne co YouTuber robi dla swoich fanów. Mogą się z nim spotkać dzięki projektowi „Paintball z Rojem”. Rojson kocha paintball, dlatego stara się zaangażować w niego jak największą liczbę osób. Ukłonem w stronę fanów jest też program wspierania młodych twórców gier video – RojoFanGames. Rojo zachęca młodych i ambitnych twórców do tworzenia własnych gier komputerowych, a następnie rozpowszechnia je poprzez swój kanał na YouTube’ie. U YouTubera bardzo ważnym elementem jest seria „infoRojki”, dzięki której ludzie otrzymują wsparcie. W ramach „infoRojków” działa program pomocy „Charytatywna Tarcza Roja”, który ma na celu informowanie o aktualnych zbiórkach pieniędzy dla potrzebujących. Sam dał przykład, gdy sprzedał własny komputer, by pomóc dzieciom. Rojo jest też obrońcą graczy w „Projekcie [email protected]@”, udowadniając, że gry wideo to sport jak każdy inny.

RANKINGI:

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

  • liczba subskrybentów: 1 650 000
  • liczba obserwujących: 0

DANE SZCZEGÓŁOWE YOUTUBE:

Data Subskrypcje Wyświetlenia

SUBSKRYPCJE MIESIĄC:

SUBSKRYPCJE ROK:

WYŚWIETLENIA MIESIĄC:

WYŚWIETLENIA ROK:

Rojo swój kanał na serwiisie YouTube prowadzi od 12 sierpnia 2008 roku. Jego staż jest więc ogromny, sam Rojo zresztą jest bardzo doświadczonym już graczem. Jedną z największych jego pasji, którą dzieli się z fanami, są właśnie gry komputerowe. Rojo swój kanał na YouTubie prowadzi w sposób zdecydowanie niekonwencjonalny, bardzo dyskusyjny, a czasem wręcz kontrowersyjny. Jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza mu to w gromadzeniu wokół siebie całej rzeczy fanów, tworzących olbrzymią grupę tzw. Tarczowników. Na swoim kanale można poznać go w różnych „wcieleniach”. Raz, jako agresywnego gracza w „ANGRYSHITRAGE”, gdzie ocenia najgorsze, jego zdaniem, gry komputerowe; innym razem jako spokojnego człowieka w serii vlogów „Moje urojenia”, w których dzieli się swoimi przemyśleniami na każdy temat. Rojo zdążył już wrzucić na swój kanał na YouTubie aż ponad 3500 filmów, trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie!
Rojson na swoim Facebookowym profilu zdążył zebrać już ponad pół miliona polubień, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Rojson właśnie na tym portalu najczęściej kontaktuje i integruje się ze swoimi widzami. Na jego profilu na bieżąco pojawiają się aktualne informacje dotyczące nadchodzących filmów, więc wszyscy fani zainteresowani najnowszymi wieściami z obozu Rojsona powinni znaleźć się na jego profilu. Rojson stara się aktywizować swoich widzów poprzez wysyłanie im pytań odnośnie do planowanych serii lub udostępniając jakieś mało popularne zdjęcie z czasów młodości, którego nikt wcześniej nie widział. Rojson używa Facebooka również jako narzędzia do przedstawiania pewnych anegdot, na przykład o tym, w jaki sposób przyszedł mu pomysł do głowy na jakiś konkretny odcinek. Profil Rojsona na Facebooku jest prowadzony w taki sposób, że kto go nie obserwuje, z pewnością wiele traci.
Rojson na Instagramie to oczywiście wszystkim dobrze znany, szalony, pozytywny, gamingowy Rojson. Na swoim Instagramie Rojson chwali się w jakie gry aktualnie gra, pokazuje wydania różnych gier i związane z nimi różne suveniry. Oprócz dobrze znanej, gamingowej strony, Rojson odsłania przed obserwatorami swoją rodzinną stronę. Chwali się on bowiem swoją żoną, Perlą, a także swoją córką. Można więc powiedzieć, że instagramowy profil Roja to taki jego publiczny album ze zdjęciami, który jest dostępny dla wszystkich. Widać, że Rojson dobrze się bawi prowadząc swój profil na Instagramie. Instagram Rojsona jest zdecydowanie jednym z bardziej przyjaznych profili na całym Instagramie, ponieważ znajdziemy na nim mieszankę gamingowej pasji z rodzinną miłością, a to wszystko ukazane w krzywym zwierciadle typowym dla Roja.
Snapchat Rojsona jest taki jak sam Rojo – szalony i bardzo pozytywny. Każdy, kto szuka rozrywki po ciężkim dniu z pewnością ją tutaj znajdzie, gdyż osobowość Roja jest po prostu szalenie pozytywna i cokolwiek znajduje się na jego Snapchacie, to jest to podane w sposób bardzo zabawny i sympatyczny. Dzięki Snapchatowi Roja można zobaczyć kulisy produkcji jeszcze nieudostępnionych filmów i tym samym być krok przed resztą jego widzów. Jego Snapchat pokazuje także Roja z bardziej prywatnej strony, można zuważyć, jaki Rojson jest tak naprawdę na co dzień, gdy reszta kamer jest wyłączona. Rojson mówi często o swoich spontanicznych przemyśleniach i wygłupia się przed kamerą ku uciesze swoich fanów. Rojo doskonale zdaje sobie sprawę, że ma wielu oddanych fanów, dlatego jego Snapchat jest prowadzony przede wszystkim dla nich.