Premiera serialu

Premiera serialu "Misja" od G.F Darwin i Player!

Na platformie Player zadebiutowały właśnie dwa pierwsze odcinki serialu "Misja" od Grupy Filmowej Darwin. Produkcja opowiada o przygodach polskich astronautów znajdujących się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.


Materiały od G.F. Darwin zawsze cechowały się wysoką jakością oraz dosyć sporym rozmachem jeśli chodzi o skalę. Od kilku miesięcy jednak na głównym kanale nie pojawił się jakikolwiek nowy projekt, co niewątpliwie zaniepokoiło wszystkich widzów. Jak się okazuje - twórcy pracowali nad jednym z największych projektów w swoim życiu.

"Misja" to dziesięcioodcinkowy serial stworzony przez Grupę Filmową Darwin oraz platformę Player. To właśnie na niej zadebiutowały właśnie dwa pierwsze odcinki. Każdy kolejny pojawiać się będzie we wtorki po północy. Okej, ale czym tak naprawdę jest to przedsięwzięcie?Jak możemy wyczytać z opisu:
Ilu Polaków potrzeba by poprowadzić międzynarodową bazę kosmiczną? Pewnie grubo ponad setkę, ale niestety, w tej bazie jest ich tylko piątka. Już teraz poznaj losy dzielnej załogi Artemidy. Grupa Filmowa Darwin wraz z Playerem zapraszają na kosmiczną serię, jakiej jeszcze nie było.

Fani Grupy Filmowej Darwin z pewnością nie będą zawiedzeni. Już po zwiastunie oraz pierwszych odcinkach widać, iż nie zabraknie typowego dla np. Wielkich Konfliktów humoru. Co ciekawe, pojawią się nie tylko osoby współpracujące z twórcami, ale także znani aktorzy (m.in. Artur Barciś, Krzysztof Materna, Joanna Kołaczkowska czy Joanna Brodzik).

Grupa Filmowa Darwin zapewnia oczywiście, iż szykuje się powrót na YouTube. Ten ma nastąpić po uporządkowaniu wszystkich spraw związanych z "Misją". Nie pozostaje więc nic jak czekać. Teraz jednak warto śledzić losy bohaterów serialu.

 

Co sądzicie o najnowszym projekcie G.F. Darwin? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.