Premiera 5. sezonu

Premiera 5. sezonu "Rick i Morty". Pierwszy odcinek trafił na HBO GO i YouTube

Serial "Rick i Morty” powrócił dziś z 5. sezonem. Premierowy odcinek najnowszej animacji jest już dostępny na HBO GO oraz YouTube. Niestety, w naszym kraju możemy w tej chwili obejrzeć go tylko na pierwszej z platform.


Posiadacze HBO GO, którzy są fanami serialu, mają dziś powody do zadowolenia. Platforma udostępniła dziś bowiem wszystkie wydane do tej pory odcinki R&M, czyli wszystkie poprzednie 4 sezony oraz pierwszy odcinek 5. sezonu, w którym możemy zobaczyć nemezis Ricka Sancheza jako "Mr. Nimbusa".Co ciekawe, cały premierowy odcinek trafił dziś także na kanał Adult Swim na YouTube. W godzinach południowych był on dostępny w naszym kraju, jednak obecnie YouTube blokuje materiał w Polsce. Trudno na ten moment stwierdzić, co jest powodem nagłej zmiany i ograniczeń nałożonych na film.

Pamiętajcie także, że pierwsze cztery sezony "Rick i Morty" nadal dostępne są na Netflixie. Nowe odcinki piątego epizodu będą jednak sukcesywnie zamieszczane jedynie na HBO GO.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.