Poznaj YouTubera #4 - MówPoLucku

Poznaj YouTubera #4 - MówPoLucku

Witajcie w kolejnym artykule z cyklu „Poznaj Youtubera”. mamy kolejny weekend, więc i kolejny kanał, który warto oglądać, a mogliście o nim nic nie wiedzieć. Ostatnio przedstawiliśmy wam dwie kobiety, które mimo dużej różnicy wieku świetnie się dogadują i dzielą się swoją radością z innymi. Oczywiście mowa tu o kanale ,,O Matko i Córko", a nasz artykuł o nich znajdziecie tutaj. Dzisiaj, postanowiliśmy zaprezentować wam fana gier wyścigowych i wszystkiego co związane z motoryzacją... Przed wami ,,Mów po lucku"!


12828379_838005422975000_4388649382351548671_o
Łukasz swoją karierę na YouTube prowadzi już od bardzo dawna, bo od 8 lat. Mimo takiego stażu, musiał bardzo długo czekać na owoce swojej pracy. Przez pewien okres czasu jego subskrypcje wahały się na przełomie 20 i 30 tysięcy, lecz wytrwałość, motywacja i poświęcenie wreszcie dały skutki w postaci prawie 200 tysięcy widzów. To pokazuje tylko, że jeśli czegoś na prawdę chcemy i nie przestajemy działać w tym kierunku, wreszcie osiągniemy wyznaczony cel. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy film Lucka, który opublikował 17 października 2008 roku.

Jak było już wspomniane wyżej, twórca jest wielkim fanem motoryzacji. Dlatego na jego kanale nie mogło zabraknąć czegoś związanego z jego pasją. Jedną z najciekawszych, a zarazem jedną z pierwszych serii na jego kanale, były filmy z gry Need For Speed: World. YouTuber nagrywał materiały poradnikowe, z których mogliśmy się dowiedzieć m.in. jaki samochód wybrać pod swoje preferencje, jak szybciej zarabiać pieniądze w grze, a także jak jeździć danym autem. Co jakiś czas pojawiały się odcinki przeglądowe, w których Lucek dokładnie opisywał specyfikacje pojazdów oraz sprawdzał ich osiągi. Seria z NFS'a niestety musiała zostać zakończona, z powodu zamknięcia przez studio EA serwerów gier Battlefield Heroes, FIFA World i właśnie Need for Speed: World.

Aktualnie, YouTuber prowadzi na swoim kanale wiele serii. Możemy obejrzeć jego poczynania w Grand Theft Auto 5, albo zobaczyć jak idzie mu praca w roli w Symulatorze Farmy 2017. Lecz w ostatnim czasie, wśród jego materiałów pojawiła się niespodzianka. Otóż, Łukasz postanowił składać własne modele aut, w dodatku na które ogłosił konkurs! Jeśli chcielibyście wziąć udział w akcji, zapraszamy do zapoznania się z filmem podanym poniżej. A jeśli pragniecie wspomóc Lucka m.in. w tworzeniu tych małych pojazdów, zachęcamy do odwiedzenia jego profilu na Patronite.

Co sądzicie o kanale Lucka? Oglądacie go, czy dopiero go poznaliście? Jeśli znacie jakichś innych twórców wartych polecenia, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.