Poznaj YouTubera #12 - GamerSpace

Poznaj YouTubera #12 - GamerSpace

W poprzednim artykule z serii "Poznaj YouTubera" poznaliście osobę, która swoimi materiałami owianymi oryginalnym i mrocznym nastrojem, przyciąga do siebie spragnionych poczucia strachu graczy... Mamy oczywiście na myśli Kaftanna, o którym przeczytacie tutaj. Dzisiaj pragniemy przybliżyć Wam pewnego zagrajmera, u którego na kanale każdy fan gier znajdzie coś dla siebie!


Wojciech Gutbier jest pasjonatem gier komputerowych i właśnie tej tematyki możemy oczekiwać na jago kanale. Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki częstej publikacji filmów, wzorowej jakości oraz różnorodności, ponieważ twórca nagrywa świeże produkcje, ale nie stroni też od retro grania i po prostu sięgania po stare, ale wciąż żywe tytuły. Wszystko wskazuje więc na to, że GamerSpace to źródło codziennej dawki luźnego, ale i przystępnego dla wszystkich gamingu.
14457256_1039029259527970_2070836382808191025_n
Twórca rozpoczął prowadzenie swojego kanału na YouTube dokładnie 22 lutego 2012 roku. Już następnego dnia opublikował też swój pierwszy film, a mianowicie Let's Play z platformowo-logicznej gry akcji - Trine 2. W kolejnych dniach pojawiały się materiały otwierające nowe serie, m.in. z gry Black and White 2, Portal 2 czy nawet Minecraft.


Wojtek uruchomił także serię pytań i odpowiedzi, by lepiej przybliżyć swoją osobę widzom. W każdym odcinku twórca odpowiadał szczerze na mniej lub bardziej ciekawe pytania związane głównie z przyszłością jego kanału. Inną, lecz dość podobną serią został Vlog, czyli zwykła (lub czasem niezwykła) pogadanka o codziennych sprawach i nowościach.


Przez pierwsze kilka miesięcy statystyki filmów YouTubera nie osiągały wielkich sukcesów. Jednak po jakimś czasie jego kanał zaczął zyskiwać lepsze o wiele lepsze wyniki. Jednym z wielu przykładów nagłych skoków wyświetleń na GamerSpace jest z pewnością seria z gry Need For Speed: Most Wanted. Pierwszy odcinek w chwili obecnej posiada trochę ponad 400 tysięcy kliknięć a pozostałe materiały z tego tytułu, mimo mniejszej aktywności, utrzymały nadal zadziwiający wynik.

Z kolei najpopularniejszym materiałem jaki możemy znaleźć w twórczości Wojciecha jest jeden z odcinków Grand Theft Auto: Vice City, którą także miał okazję nagrywać. Wideo zebrało ponad milion wyświetleń i trudno się temu dziwić, ponieważ sposób w jaki twórca prowadzi swoje serie jest po prostu godny uwagi oraz polecenia!


Jak podoba Wam się kanał GamerSpace? Czekamy na Wasze kolejne ciekawe propozycje twórców!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl