POZIOMKA 13 - co powinieneś wiedzieć o POZIOMCE 13 - APYnews

POZIOMKA 13 - co powinieneś wiedzieć o POZIOMCE 13 - APYnews

POZIOMKA 13 (czy też Pan Poziomka) to fenomen ostatnich tygodni na YouTube. Autor kontrowersyjnych materiałów podbija internet publikując co kilka dni nowe filmy, które osiągają setki tysięcy wyświetleń. Co powinieneś wiedzieć o POZIOMCE 13?


POZIOMKA 13 pozostaje wciąż dość tajemniczą postacią. W sieci pojawił się w październiku 2018 roku, ale tak naprawdę większość widzów usłyszała o nim miesiąc później, kiedy to opublikował film pt. "Poziomka vs denaturat". To niebezpieczne zachowanie autora, które zostało opublikowane w serwisie, osiągnęło w krótkim czasie dziesiątki tysięcy wyświetleń. Po pierwszym sukcesie Poziomka opublikował jeszcze 4 mniej popularne filmy.Prawdziwy powrót nastąpił 29 kwietnia 2019 roku kiedy POZIOMKA 13 ponownie wziął się za "degustację" denaturatu. Od tego czasu Pan Poziomka nagrywa regularne filmy, w których porusza różne tematy jego życia codziennego. Taki powrót okazał się jego wielkim sukcesem, gdyż twórca w przeciągu tygodnia osiągnął ponad 200 tysięcy nowych widzów. Teraz stał się jedną z głośniejszych postaci polskiego internetu, ale mimo to pozostaje dość anonimowy. Wiele osób zastanawia się jak ma na imię POZIOMKA 13. Do siebie każe mówić "Kris", stąd można przypuszczać, że jego prawdziwe imię to Krzysztof. Nazwa kanału owiana jest tajemnicą, ale POZIOMKA zdradza, że inspirował się lokalnym czasopismem. Pan Poziomka mieszka we wsi pod Lublinem i posługuje się językiem angielskim. Sam jest zaskoczony swoją popularnością. Według osób, które odwiedziły go na miejscu, za Poziomką 13 stoi młody człowiek, który wpadł na pomysł stworzenia takiego projektu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.