Powrót do szkoły głośnym tematem na YouTube!

Powrót do szkoły głośnym tematem na YouTube!

Wraz z początkiem września wiele osób czeka powrót do szkoły. Jest to bardzo dobry, chwytliwy temat dla wielu twórców internetowych i jak co roku na polskim YouTube możemy odnaleźć kilka propozycji podejmujących właśnie to zagadnienie. Widzieliście już je wszystkie?
Na pierwszy ogień idzie DeeJayPallaside, który już z samego rana powitał wszystkich swoim materiałem w ramach cyklu 6.30. W swoim materiale Żiżej wspomina o własnych doświadczeniach ze swojej edukacji, a także przypomina, że grunt to rozpocząć nowy rok szkolny z pozytywną energią i odpowiednim dystansem.Na kanale Ponki pojawił się za to oczywisty przedstawiciel z gatunku Oczekiwania VS Rzeczywistość. Być może wielu z was miało podobne przemyślenia. Sprawdźcie sami ich najnowszy film!Na kanale Maxa Krasonia pojawił się film poruszający bardzo ciekawą kwestię. W życiu wielu osób bywają momenty, w których do szkoły wróciliby z wielką chęcią. Czasami jest to środek wakacji, a czasami moment, gdy już są dawno po zakończeniu edukacji i w natłoku codziennych rzeczy do zrobienia, chociaż na dzień chcieli przenieść znów do lat szkolnych. Warto o tym pamiętać w kryzysowym momencie.Na kanałach pojawiają się także filmy z poradami na nowy rok szkolny. Jeden z takich materiałów pojawił się na kanale Klaudii, która przedstawia nam 5 aplikacji, które mogą przydać się podczas przerwy między zajęciami.Porad nie mogło zabraknąć także na kanale 5 sposobów na... To już 4 edycja, gdy przedstawiają nam oni swoje "sposoby" na nowy rok szkolny. Dzięki temu filmowi dowiemy się m.in. jak łatwiej organizować swoje książki czy też jak rozwiązywać trudne zadania z matematyki.W sieci można znaleźć także inne podobne materiały i za pewnie jeszcze kilka pojawi się w przeciągu najbliższych kilku dni.

A czy wy cieszycie się z powrotu do szkoły? Lubicie takie materiały? Dajcie znać co sądzicie w komentarzach.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.