Popularny streamer zdradził ile zarabia na Twitchu w ciągu miesiąca

Popularny streamer zdradził ile zarabia na Twitchu w ciągu miesiąca

Coraz częściej streamerzy otwarcie przyznają się do swoich zarobków. Dlatego też może nikogo nie zdziwić, że Mizkif podczas jednej z transmisji na Twitchu wyjawił, ile zarabia w ciągu miesiąca.


Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby streamerzy wyjawili, ile zarabiają. Dzisiaj staje się to normą. Tym razem, osobą która otwarcie powiedziała o swoich zarobkach, był popularny streamer Mizkif.

Niedawno podczas jednej z transmisji na Twitchu powiedział, ile najwięcej udało mu się zarobić w ciągu miesiąca. Suma dotyczyła nie tylko wyłącznie reklam na tej platformie streamingowej, ale także innych źródeł jak np. współprac.

Kwota, o której tu mowa, to 500 tysięcy dolarów. Przeliczając na polską walutę będzie to około 1,8 miliona złotych. Warto jednak pamiętać, że podobne kwoty raczej nie dotyczącą polskich twórców. Obecnie Mizkifa obserwuje ponad 1,4 miliona osób, gdzie taki wynik trudno w naszym kraju.

Poniżej można obejrzeć fragment streamu, gdzie odpowiada na pytanie o swoich zarobkach.Pełną transmisję możecie natomiast zobaczyć na Twitchu twórcy.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.