Nowy prowadzący z debiutem na kanale To Już Jutro!

Nowy prowadzący z debiutem na kanale To Już Jutro!

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Rafał Masny, członek grupy Abstrachuje oraz założyciel To Już Jutro, postanowił opuścić swój kanał i oddać go w ręce innego twórcy. Dziś ujrzeliśmy pierwszy odcinek z nowym prowadzącym, który od teraz przejmie rolę Rafała. 


Dlaczego Rafał Masny zdecydował się na taką zmianę? Decyzja spowodowana była brakiem czasu i chęcią stworzenia całkowicie własnego kanału o innej tematyce. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Dziś na kanale To Już Jutro pojawił się zupełnie nowy odcinek. Cały materiał poświęcony został teoriom spiskowym oraz znalezieniu odpowiedzi na pytanie kto i dlaczego właśnie w nie wierzy. Nowy film okazał się być wyjątkowym, a wszystko ze względu na fakt, że poprowadził go nowy prowadzący, którego od teraz będziemy mieli okazję oglądać na kanale. Widzowie pod najnowszym odcinkiem w większości pochwalili twórcę i przyznali, że jego sposób prowadzenia odcinka także jest ciekawy.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.