Ninja został najdłużej oglądanym streamerem na Twitchu w 2018 roku!

Ninja został najdłużej oglądanym streamerem na Twitchu w 2018 roku!

Fortnite w 2018 roku był jednym z najpopularniejszych tytułów. Potwierdzają to liczne sukcesy, których się doczekał oraz świetne wyniki finansowe. Równie ważnymi i imponującymi osiągnięciami może pochwalić się Ninja, mocno kojarzony z Fortnitem, który był najdłużej oglądanym streamerem na platformie Twitch w 2018 roku!


W 2018 roku Ninja nie miał konkurencji, która mogłaby pochwalić się podobnymi sukcesami. W marcu streamer pobił rekord oglądalności platformy Twitch. W szczytowym momencie jego transmisję z gry Fortnite oglądało ponad 600 tysięcy osób. Już wtedy wiadomo było, że trudno będzie przebić ten rekord.


Nikogo nie zdziwi więc fakt, że Ninja został właśnie najdłużej oglądanym streamerem na platformie Twitch. Wszystkie transmisje łącznie oglądane były przez ponad 227 milionów godzin. Porównując wynik streamera z drugim kanałem w rankingu można dostrzec ogromny dystans. Transmisje na kanale Riotgames w tym roku oglądane były łącznie "tylko" przez 99 milionów godzin.Czy w 2019 znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie pobić rekordy ustanowione przez Ninję? Na ten moment trudno jest znaleźć odpowiednią osobę i jest to wątpliwe, gdyż Tyler Blevins jest prawdziwym ewenementem. Wiemy jednak, że Amerykanin nie chce się zatrzymywać, a już od początku Nowego Roku będzie o nim głośno, za sprawą jego 12-godzinnego streama prosto z Times Square, który rozpocznie się już za kilka godzin! Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.