Nieprzygotowani z największym przyrostem widzów w listopadzie

Nieprzygotowani z największym przyrostem widzów w listopadzie

Nieprzygotowani - internetowy serial produkcji Abstrachuje bije wszystkie rekordy. W pierwsze 5 godzin od powstania kanału, subskrybowało go już ponad 100 tysięcy osób. Przez kolejne 26 dni (do końca listopada) zebrało się na nim 404 tysiące osób. Dodatkowo, odcinki Nieprzygotowanych cieszą się wiekszą oglądalnością niż telewizyjne produkcje chociażby szkoły w TVN. Pisaliśmy o tym tutaj.


W tym miesiącu nieco później niż zazwyczaj, opracowujemy specjalnie dla Was raport YouTube Trends firmy Sotrender.

W raporcie nie jest uwzględniony najnowszy twór Abstrachuje, dlatego na pierwszym miejscu zestawienia z przyrostem 67 tysięcy nowych subskrybentów plasuje się Bartek, twórca kanału Generator Frajdy. Wspomniana liczba nowych widzów to wzrost o 465% względem liczby fanów YouTubera na końcu października. Tak duży wzrost popularności internetowego twórcy wynika z listopadowej afery, która dotyczyła tzw. TurboMatury, którą reklamowała Olga Konieczyńska.  Mimo to, kanał Bartka nie skupia się w głównej mierze na wyszukiwaniu afer.

zrzut-ekranu-2016-12-18-o-17-13-27

Trzeci i czwarty największy przyrost w listopadzie mieli Jacek Makarewicz i Stuu Games. Ten pierwszy powrócił do zestawienia pierwszy raz od lipcowego raportu, a drugi - marcowego.

W ciągu kolejnych dni opracujemy dla Was kolejne zestawienia statystyk z listopada. Pierwsze z nich, pojawi się już za kilka godzin.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.