Nie żyje nastoletnia aktorka Mya-Lecia Naylor

Nie żyje nastoletnia aktorka Mya-Lecia Naylor

W niedziele 7 kwietnia zmarła nastoletnia aktorka Mya-Lecia Naylor, która w ostatnim czasie wystąpiła w nagraniach do "Wiedźmina" od Netflixa. 16-latka pojawiała się także w produkcjach BBC Children czy w filmach takich jak "Atlas Chmur".


Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia, jednak rodzina aktorki poinformowała o tragedii dopiero teraz. Przyczyny śmierci pozostają nam jednak na ten moment nieznane.Brytyjska aktorka jamajskiego pochodzenia była dotychczas znana między innymi z dziecięcych produkcji takich jak "Millie Inbetween" czy "Almost Never" oraz z komedii "The Inbetweeners". W ostatnim czasie Naylor zdążyła wystąpić jeszcze w nadchodzącej produkcji Netflixa, a dokładniej w "Wiedźminie", w którym wystąpiła w roli najmłodszej wersji czarodziejki Triss Merigold. Dziewczyna prowadziła także swój kanał na YouTube, w którym dzieliła się vlogami z jej codziennego życia.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.