Netflix oficjalnie wprowadzi reklamy. Być może jeszcze w tym roku

Netflix oficjalnie wprowadzi reklamy. Być może jeszcze w tym roku

Netflix prawdopodobnie jeszcze w tym roku wprowadzi specjalny plan abonamentowy zawierający reklamy. Będzie on tańszy od tych do tej pory dostępnych. 


Od pewnego czasu Netflix nie radzi sobie najlepiej. Platforma zalicza coraz pokaźniejsze spadki aktywnych subskrybentów, a seriali przekierowanych do sekcji "anulowane" jest coraz więcej. Szykuje się też walka z udostępnianiem kont oraz wprowadzenie reklam.

Podczas przekazania informacji o ostatnich wyników finansowych poinformowano, że Netflix rozważa wprowadzenie specjalnego pakietu, który byłby tańszy, lecz oferowałby reklamy - najpewniej ukazującymi się po każdym odcinku serialu.Jak się okazuje, na tego typu nowość nie będziemy musieli raczej czekać zbyt długo. Redakcja portalu The New York Times donosi, że Netflix zaczął informować swoich pracowników o wprowadzeniu reklam już w czwartym kwartale 2022 roku.

Implementacja planu subskrypcyjnego ma nastąpić bez wcześniejszych testów i pojawić się w jednym momencie na całym świecie. Nie wiadomo jednak nic o cenach ani konkretnej dacie premiery. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

 

Co sądzicie o reklamach na Netflixie? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.