Naruciak założył nowy kanał! Co możemy na nim znaleźć?

Naruciak założył nowy kanał! Co możemy na nim znaleźć?

Zaledwie wczoraj na fanpage'u Naruciaka pojawił się post, w którym YouTuber poinformował swoich widzów o stworzeniu nowego kanału "Naruciak+". Zdradził także, że głównym jego kontentem będą zwykłe pogadanki, filmy bez montażu, czy fragmenty "lajwów".


Na kanale Naruciak+ można zobaczyć już pierwszy film, który stanowi wycinek z piątkowego livestream'a twórcy. W melancholijnej atmosferze oraz przy akompaniamencie spokojnej muzyki, Adam odpowiada na pytania widzów, zadawane mu na chacie. Mamy okazję dowiedzieć się, jak ostatnio wygląda rutynowy dzień YouTubera, co stało się z serią z "The walking dead Michonne" oraz o planach dotyczących zrobienia pierwszego tatuażu!
W komentarzach pod przedstawionym wyżej postem pojawiły się już pierwsze podejrzenia, dotyczące powodu założenia przez Adama nowego kanału, którym miałyby być kwestie zarobkowe. W filmie YouTuber wspomniał jednak, że nie jest to związane z pieniędzmi. Wiemy natomiast, że Naruciak poszedł w ślady Gimpera, czy ReZiego, którzy podobny pomysł zrealizowali dużo wcześniej, tworząc kanały takie jak "Archiwum Gimpera" i "ReZigiuszBackstage".


A Wam jak podoba się nowa inicjatywa Adama? Będzie subskrybentami "Naruciak+"? Jesteśmy ciekawi waszego zdania :)


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.