Napoje Ekipy już niedługo w sklepach

Napoje Ekipy już niedługo w sklepach

Już niedługo w sklepach pojawią się napoje sygnowane logiem EKIPY. Poinformowała o tym spółka Krynica Vitamin, która stworzy je we współpracy z firmą Koral.


Ostatnie miesiące były dla EKIPY niezwykle owocne. Pomijając ostatnie doniesienia o znacznym spadku na giełdzie, drużyna z Frizem na czele zaczęła podbijać wiele branż. Lody, wyprawka szkolna, własna kolejka górska oraz płyta Sezon 3 - te projekty po prostu robią wrażenie.

Źródło: EKIPA Holding


Jak się okazuje, już niedługo w sklepach znaleźć będzie można... napoje sygnowane logiem EKIPY. Spółki Ekipa Holding oraz PPL Koral podpisały umowę z firmą Krynica Vitamin, która ma zająć się produkcją produktów.

Na razie nie podano jakichkolwiek szczegółów dotyczących napojów. Wiadomo tylko, iż złożono pierwsze zamówienie opiewające na wartość 7 milionów złotych. Kto wie, może doczekamy się napojów energetycznych od Ekipy? Zapewne niedługo poznamy dalsze informacje na ten temat.

 

Co sądzicie o nowym przedsięwzięciu EKIPY? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.