Kolejni polscy YouTuberzy z milionem subskrypcji

Kolejni polscy YouTuberzy z milionem subskrypcji

Kiedyś kanały z milionem subskrypcji można było policzyć na palcach jednej ręki, a teraz wielu widzów miałoby już problem z wymienieniem wszystkich polskich milionowych kanałów. W ciągu ostatnich dni liczba YouTuberów z milionem subskrypcji kolejny raz się powiększyła, a tym razem do tej grupy twórców dołączył Sitr0x oraz Wojan.


Na kanale Sitr0xa aktualnie znajduje się już ponad milion subskrypcji. Kanał Karola powstał w 2012 roku i obecnie znajduje się na nim ok. 850 filmów obejrzanych łącznie ponad 100 milionów razy. Największą popularność przyniosły mu filmy, w których twórca opowiada o ciekawych aplikacjach oraz o ich ukrytych funkcjach czy trickach. Najpopularniejszy materiał stworzony przez YouTubera zyskał prawie 2 miliony wyświetleń.Kolejny milion subskrypcji trafił do Wojana. Na kanale twórcy od 2015 roku pojawiło się prawie 170 filmów, które zdobyły łącznie ponad 102 miliony wyświetleń. Materiały nagrywane przez Wojana są bardzo różnorodne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie wśród twórczości YouTubera. Najwięcej wyświetleń zdobył film, w którym Wojan postanowił wykąpać się w... kolorowym glucie. Materiał zyskał aż 2,5 mln wyświetleń.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.