Marcin Dubiel odchodzi z Team X?

Marcin Dubiel odchodzi z Team X?

Team X to obecnie jeden z największych projektów na polskiej scenie YouTube. Formacja założona przez Stuu, podobnie jak Ekipa Friza, zdecydowanie wiedzie teraz prym jeśli chodzi o wyświetlenia i wpasowanie w obecne algorytmy. Przez ostatnie dni głośno było o Marcinie Dubielu, członku Team'u X, który ponownie pojawił się w ogniu krytyki, o czym więcej dowiecie się tutaj. Jak donosi jeden z popularnych portali, Marcin Dubiel podjął decyzję o odejściu z projektu.


Serwis pudelek.pl opublikował rzekomo oficjalne oświadczenie twórcy, w którym ten, wyznaje że planuje zerwać przyczepioną do niego negatywną metkę i zamierza dać się poznać z innej strony. Z oświadczenia jasno wynika, że Marcin nie zamierza być już dłużej członkiem Team X, a cały zapis możecie przeczytać poniżej:
Odchodzę z Domu X. Czuję ogromną chęć niesienia pomocy dzieciom, które tu żyją i muszę przemyśleć, co więcej mogę z tym zrobić. Chcę, żeby moi przyjaciele mogli w spokoju rozwijać projekt życia. Chciałbym, żeby każdy poznał prawdziwego mnie i to, jaką osobą jestem w środku, nie oceniając przez pryzmat głupich żartów. Chcę zebrać pieniądze na ośrodek, bo krzywda wszystkich osób, które tu widziałem, niszczy mnie wewnętrznie - informuje YouTuber.


Jak na razie, wiarygodności oświadczenia nie potwierdził sam twórca, ani inni członkowie Team X. Podejrzany jest fakt, że twórca zdecydował się poinformować o tym swoich widzów przez portal plotkarski. Istnieje szansa, że nie jest to osobiste oświadczenie twórcy, dlatego najlepiej poczekajmy na informację od samego Marcina która jeśli jest to prawda, pojawi się za pewne lada moment na którymś z jego mediów społecznościowych.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.