Mały twórca warty polecenia #20 - Wiedźminek Geralt

Mały twórca warty polecenia #20 - Wiedźminek Geralt

Oto dwudziesty już artykuł z serii "Mały twórca warty polecenia"! Dokładnie tydzień temu pod lupę wzięliśmy kanał Nieantyfana, czyli totalnego geeka z bzikiem na punkcie marki "Apple". Natomiast teraz postanowiliśmy przedstawić Wam kanał pełen ciekawostek o grach, które powinniście bardzo dobrze kojarzyć...


12080201_1008532285872603_3047799854546865434_o
Wiedźminek Geralt, bo tak właśnie brzmi jego nick, zaczął zabawę w nagrywanie w serwisie YouTube w podstawówce. Wrzucał wtedy (jak sam mówi) dość słabej jakości filmy z gier, które niekoniecznie dobrze się przyjmowały. Po pewnym czasie stwierdził, że musi założyć nowy kanał na którym będzie publikował jedynie let's play'e. Pojawiły się w tamtym czasie trzy odcinki z WarCraft III oraz pełna seria z gry Harry Potter i Czara Ognia.

Niestety szybko okazało się jednak, że forma ta nie jest odpowiednia dla niego. Dlatego też, ostatecznie postanowił tworzyć na kanale własne poradniki oraz materiały z ciekawymi faktami z jego ulubionych gier - Gothic'a i Wiedźmina. Pomysł ten był strzałem w dziesiątkę, ponieważ właśnie od wprowadzenia nowego kontentu, popularność kanału zaczęła mocno rosnąć. Filip publikował (i nadal to robi) wiele przydatnych filmów, które w formie poradnika przedstawiały specjalne triki i ukryte miejsca pomagające oraz umilające czas w grach. Najlepszym przykładem jest choćby ukryty dialog z Lotharem czy Diegiem albo możliwość przejścia przez magiczną barierę bez użycia jakichkolwiek kodów w grze Gothic 2 Noc Kruka.


Twórca znany jest także z serii, w której przedstawia aktorów dubbingowych podkładających głos w grach oraz postacie, w które "wcielają" się poszczególne osoby. Do tej pory mogliśmy poznać na prawdę sporo głosów z obydwu wyżej wymienionych tytułów, z czego jeden z materiałów o produkcji CD Projektu stał się najpopularniejszym filmem Filipa. Osiągnął on prawie 300 tysięcy wyświetleń.


Od dłuższego czasu Wiedźminek prowadzi ciekawą serię "Fakty o postaciach", gdzie co odcinek pojawia się 10 wartych uwagi informacji na temat danego bohatera z gier Gothic lub Wiedźmin. Seria cieszy się sporym zainteresowaniem od strony fanów YouTubera, jak i nowo przybyłych widzów.

Piszcie w komentarzach czy ten kanał przypadł Wam do gustu, no i zachęcamy Was do podsyłania nam własnych propozycji, jeśli chodzi o małych twórców wartych polecenia!