Mały twórca warty polecenia #18 - Grupa Kamerowani

Mały twórca warty polecenia #18 - Grupa Kamerowani

W naszym poprzednim artykule z serii "Mały twórca warty polecenia"  mieliście okazję poznać bliżej Pawła Opydo z kanału o tej samej nazwie. Jego twórczość jest głównie znana z omawiania i w pełni rozrywkowy sposób analizowania problemów udanych lub trochę mniej udanych książek. Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam kanał, który swym humorem i pomysłem na filmy napełni pozytywną energią chyba każdego! Przed Wami Grupa Kamerowani!


Jak sami twórcy twierdzą, ich kanał to pionierski projekt komediowy, który pod przewodnictwem Arkadiusza "Pana" Pawłowskiego, tworzy zróżnicowane produkcje, głównie stawiające na humor, mające na celu trafić w gusta szerokiej publiczności. Na ten moment Kamerowani uzbierali trochę ponad 3 tysiące subskrypcji, a łączne statystyki wyświetleń ich twórczości osiągnęły prawie milion odsłon.
0172a289278344588fd5ab0887ca1e28
Grupa Kamerowani została założona w serwisie YouTube dokładnie 22 stycznia 2012 roku i jest prowadzona przez wyżej wspomnionego Arkadiusza Pawłowskiego oraz Sebastiana Duszę. Jeden z materiałów na ich kanale, który trzeba po prostu zobaczyć, stanowi odcinek z serii "podryw na... ŻYWO!". To właśnie w nim, YouTuber w niesamowicie spontaniczny i rzecz jasna zabawny sposób zagaduje do napotkanych osób i stawia samemu sobie pewne wyzwanie. Musicie to obejrzeć, poprawa humoru gwarantowana!Jednymi z ciekawszych serii prowadzonych przez chłopaków były "Podryw na..." i "Zerwanie na...", w których to Arek eksperymentuje z dowcipnymi tekstami na podryw czy zerwanie z dziewczyną. Zapewniamy, że te na zerwanie w 100% są skuteczne!


Najpopularniejszym materiałem Kamerowanych jest z pewnością parodia gorącej swego czasu piosenki Weekendu - "Ona Tańczy Dla Mnie", którą chłopacy postanowili przemienić w "On Daje Mannę" zmieniając całkowicie koncepcję utworu na swój oryginalny i zabawny pomysł. Jak mówią twórcy, piosenka jest "do tańca i do różańca" także czym prędzej zapraszamy Was do obejrzenia świetnego teledysku.


Naszym zdaniem Grupa Kamerowani w pełni zasługuje na o wiele większe grono odbiorców. Po każdym ich nowym materiale widać ogromne zaangażowanie i wysiłek włożony w pracę nad kanałem. Także nietypowy i oryginalny humor oraz pozytywnie wpływający na odbiorcę Arkadiusz przed kamerą jest powodem za którym ze szczerością i dumą polecamy Wam ten kanał!

Na sam koniec chcielibyśmy przekazać zainteresowanym wiadomość od samych twórców, którzy zachęcają do sprawdzenia ich twórczości:
Radość, miłość, zapiekanki - wszystkich tych rzeczy może być w Waszym życiu więcej za niską cenę w postaci subskrypcji naszego kanału. Serio, zostało to udowodnione przez amerykańskich naukowców, a oni nigdy się nie mylą. Grupa Kamerowani to balsam dla Twojej duszy. Wejdź z nami do świata absurdu i komedii, zdejmij buty, upierz śmierdzące skarpetki, a potem już tylko delektuj się głupawką.

Piszcie w komentarzach czy ten kanał przypadł Wam do gustu, no i zachęcamy Was do podsyłania własnych propozycji, jeśli chodzi o małych twórców wartych polecenia!