Mały twórca warty polecenia #17- Paweł Opydo

Mały twórca warty polecenia #17- Paweł Opydo

W naszym poprzednim artykule przedstawiliśmy wam Bartka z kanału kulinarnego Gary Grolla, który uczy swoich widzów jak przygotować szybkie, smaczne i przede wszystkim tanie dania. Dzisiaj pragniemy wam przedstawić Pawła Opydo, który jak sam mówi o swoim kanale, woli pośmiać się z błędów w książkach, niż się nimi przejmować.


Kanał postał w 2007 roku, jednak pierwszy film został dodany dopiero nieco ponad rok temu.  Na dzień dzisiejszy subskrybuje go 40 tysięcy osób. Paweł tworzy głównie materiały, które analizują bardziej lub mniej udane według niego książki, takie jak na przykład "Harry Potter", recenzje oraz vlogi, w których wyraża on swoją opinie na dany temat.

Najpopularniejszą serią na kanale Pawła Opydo są filmy z cyklu "Złe Książki", w której dzieli on się swoimi przemyśleniami na temat danych fragmentów książki, którą aktualnie przedstawia widzom. Wszystko zaczęło się od książki "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a", która dla YouTubera okazała się być tą mniej udaną. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co dokładnie myśli o tym tytule, to sprawdźcie koniecznie ten film oraz resztę nagrań z tej serii.


Jak już wcześniej wspomnieliśmy, na kanale Pawła znajdują się też vlogi, których tematyka jest na prawdę różnorodna. Możemy znaleźć wśród nich bardziej "kontrowersyjne" tytuły, jak i te, które dotyczą książek. Twórca jednak sam przyznaje, że do jego filmów należy podchodzić z lekkim dystansem, ponieważ większość materiałów tworzona jest w formie ironicznego żartu.Jednym z najpopularniejszych filmów stworzonych przez tego twórce jest specjalny materiał z okazji 20 tysięcy subskrypcji. Wraz z Pawłem w nagraniu wystąpili też między innymi Rock, Red Lipstick Monster oraz Martin Stankiewicz, którzy zostali poproszeni o wyrecytowanie fragmentów wymienionej już wcześniej książki "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a". Jak im poszło? Przekonajcie się sami


YouTube to nie jedyne miejsce, na którym znany jest ten twórca. Paweł od 2007 roku posiada własnego bloga. Od jakiegoś czasu publikuje tam także podcasty na różnorakie tematy. Wszystko znajdziecie pod stroną www.opydo.pl

Koniecznie dajcie nam znać czy podoba Wam się kanał tworzony przez Pawła!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.